Контакт-центр цілодобово

Перевезення інвалідів

Жовтень, 26, 2011

Всі ми прекрасно розуміємо, що будь-яке перевезення хворого – стрес для нього, а перевезення інвалідів та людей з порушеннями опорно-рухового апарату в клініки, травмпункти, лікарні і т.д. – вдвічі більший стрес. Але, що робити, якщо йому (їй) необхідно відвідування стоматолога, гінеколога, проведення обстеження в медустанові на спеціальній апаратурі і т.п.? Слід зазначити, що грамотно підготовлений до перевезення пацієнт краще переносить її. Тому нагадуємо вам декілька основних правил підготовки хворого до перевезення.

  • Не слід нервувати хворого, не з’ясовуйте відносини з ним або з ким-небудь, не лайте хворого. Пам’ятайте – ваші дії можуть погіршити стан хворого і зірвати перевезення.
  • Приділяйте хворому більше часу для догляду, уваги.
  • Дуже важливо щоб хворий був згоден і хотів, щоб його перевозили. Намагайтеся пояснити йому, що перевезення необхідне для поліпшення лікування, догляду за ним і швидкого одужання.
  • В день перевезення бажано не давати пацієнтові багато їжі і рідини.
  • Обробіть пролежні і рани, змініть бинти.

Зі свого боку наші фахівці подбають про те, щоб звести до мінімуму дискомфорт. Наші автомобілі оснащені всім необхідним для транспортування: опалення салонів, лежача м’яка каталка, крісло-каталка для перенесення, ноші. Завжди чисті ліжка, теплі сучасні ковдри, подушки, турботливий і уважний медперсонал.

Можлива також перевезення інвалідів на візку зі спуском з поверху в будь-яке місце – в поліклініку, церкву, доставка до аеропорту чи з аеропорту, на залізничний вокзал – в потяг або з потяга, до родичів і за іншими потребами.