Контакт-центр цілодобово

Перевезення хворих після аварії (ДТП)

Март, 18, 2013 Перевезення хворих після аварії (ДТП)

Однією з найпоширеніших причин високої смертності є дорожньо-транспортні пригоди, які часто трапляються. Люди поспішають на роботу, перебігають дорогу на червоне світло, водять машину в нетверезому стані, не замислюючись про те, що ця недбалість може стати причиною смерті іншої людини. Якщо ваша близька людина потрапила в аварію, то вам не можна втрачати ні хвилини — це може врятувати йому життя чи позбавити від болісного «напівживого» існування на протязі багатьох років.

Наслідки аварії

У дорожньо-транспортних пригодах люди часто отримують важкі травми. Деякі з них виявляються несумісними з життям. Мова йде в першу чергу про переломах черепа, пошкодженнях хребта. Травми голови нерідко призводять до крововиливу в мозок, внаслідок чого людина може стати інвалідом. Пошкодження хребта можуть знерухомити значну частину його тіла. Тому потрібно терміново перевезти хворого після ДТП в медустанову, щоб йому якнайшвидше надали необхідну допомогу. Але робити це слід за певними правилами.

Переносити хворого потрібно гранично обережно, використовуючи для цього ноші відповідного типу. Якщо у потерпілого травма хребта, то його не можна пересувати, лише один раз, щоб помістити на ноші. Пам’ятайте, що це впливає на результат усього лікування. Тому якщо у вас є підозри, що у хворого перелом хребта, ні в якому разі не перевертайте його і не пересувайте. Дочекайтеся лікарів.

Безпечне перевезення хворих після аварії може здійснюватися тільки на спеціально обладнаних транспортних засобах — реанімобілях. Автомобілі швидкої допомоги включають медичне обладнання, необхідне для комфортного перевезення пацієнта, а також проведення реанімації:

  • носилки;
  • дефібрилятори;
  • апарат штучної вентиляції легенів;
  • апарат електрокардіографії;
  • кардіомонітори;
  • мішок Амбу і т.д.

У салоні реанімобіля міститься повний набір медичних засобів, підібраних спеціально для конкретного випадку. Крім того, на ваш виклик виїжджає спеціалізована бригада медиків. Штат медичної компанії «Айболит» включає медиків різних спеціальностей: кардіологів, травматологів, нейрохірургів, педіатрів та інших професійних лікарів. Якщо ви звернетеся до послуг медичної компанії «Айболит», то можете бути впевнені, що транспортування хворого з місця ДТП пройде за всіма правилами, і доктора зроблять все можливе, щоб зробити наслідки аварії мінімальними.