Перевезення хворого на кріслі-каталці

Перевезення хворого на кріслі-каталці

Перевезення хворого на кріслі-каталці – одна з послуг швидкої допомоги «Айболит». Існує ряд захворювань, при яких транспортування хворих здійснюється саме на кріслі-каталці, коли хворому протипоказано лежаче положення, але й пересуватися самостійно також не можна (бронхіальна астма, набряк легенів).

У нас працюють висококласні спеціалісти, які перенесуть, перекладуть хворого, в процесі транспортування будуть здійснювати контроль за станом хворого і роботою всіх систем організму, нададуть у разі необхідності невідкладну допомогу прямо в машині швидкої допомоги. Всі наші медикаменти останнього покоління і сертифіковані. Ми здійснюємо транспортування по Україні та зарубіжжю.

Перевезення хворого на кріслі-каталці – це щадне і комфортне транспортування для пацієнта. Якщо Вам необхідно перевезти хворого до медичного центру на госпіталізацію, обстеження, або додому, на дачу, в аеропорт, залізничний вокзал – звертайтеся до нас за коротким номером 903 (для всіх мобільних операторів України) і ми Вам допоможемо!

Замовити дзвінок

Х