Контакт-центр цілодобово

Перевезення хворого з пухлиною печінки

Май, 23, 2013

Служба швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит» пропонує весь спектр послуг з перевезення пацієнтів з найрізноманітнішими захворюваннями. У складі бригади завжди знаходяться досвідчені спеціалісти, які відмінно зарекомендували себе за роки роботи в різних галузях медицини.

Комфортабельність автомобілів

Для перевезення хворого з пухлиною печінки надається комфортабельний спеціалізований автомобіль, в салоні якого з усіма зручностями розташовується пацієнт. У літній час в салоні автомобіля працює кондиціонер, який має чотири режими охолодження, що в свою чергу дозволяє вибрати найбільш оптимальну температуру всередині автомобіля. Так само пацієнтові надаються комфортабельні ноші, що дозволяють оптимально підібрати найбільш зручне положення тіла хворому. Завдяки своїй високій функціональності ноші легко переходять із положення лежачи в положення сидячи. Так само в салоні автомобіля є вся необхідна для транспортування апаратура: м’які ноші, перфузор, електровідсмоктувач, апарат для штучної вентиляції легенів, кисень, шини, набір для інтубації трахеї, сечові катетери, назогастральні зонди, електрокардіограф, пульсоксиметр, монітор, сечоприймач.

Транспортування лежачого хворого з пухлиною

Автомобіль Volkswagen Т-5, використовуваний для транспортування пацієнтів, має дуже м’яку підвіску, що в свою чергу забезпечує комфортну поїздку на тривалі відстані не залежно від дорожнього покриття і погодних умов. Хворий з пухлиною печінки в зарані призначений час перевозиться з палати в спеціалізований автомобіль служби швидкої та невідкладної допомоги «Айболит» на високофункціональних ношах. Далі супроводжуючий персонал у складі лікаря, фельдшера та водія швидко, але акуратно, з тріпотінням в душі, піднімаючи ноші, заводять пацієнта в салон автомобіля і підключають до необхідної апаратури. Також просторий салон спеціалізованого автомобіля дозволяє з легкістю виконувати найрізноманітніші маніпуляції на шляху прямування. Автомобіль, завдяки потужному турбірованному двигуну, здатний розвивати швидкість до двохсот километрів на годину, що дозволяє досить швидко долати великі відстані. Парк автомобілів постійно оновлюється, що дозволяє надавати населенню більш якісні послуги і йти в ногу з часом і світовою медициною.