Особливості медичного транспортування

Перевезення хворих повинні здійснювати професійні компанії, тільки так можна максимально безпечно і швидко транспортувати пацієнта з одного медичного закладу в інший, з будинку в лікарню і ін.

Під час виклику спеціалістів не можна приховувати стан здоров’я людини, яким би важким він не був, так як виходячи з ваших вказівок, диспетчер вирішує, якого профілю машину направляти для транспортування людини. Звертаючись за допомогою в медичну компанію, необхідно точно вказати діагноз пацієнта, його вагу, вік, зріст, місце призначення і терміновість транспортування.

По прибуттю фахівців не метушіться, постарайтеся звільнити проходи і прибрати зайві речі, які можуть заважати евакуації. Зберіть особисті речі та документи хворого, які можуть знадобитися.

Чому варто звернутися в професійну компанію

Чому варто звернутися за послугами транспортування в приватні медичні компанії? На жаль, державні медичні установи не володіють достатньою матеріально-технічною базою для перевезення хворих, у той час як компанія «Айболит»:

  • Володіє великим парком спеціально обладнаних автомобілів.
  • Має широкий штат професійних медичних працівників.
  • Має необхідні ліцензії на перевезення та догляд за хворими в стані будь-якої складності.

Вартість подібних послуг формується, виходячи з декількох чинників:

  • Ступінь складності транспортування.
  • Стан пацієнта.
  • Тривалість перевезення.
  • Надання реанімаційних та інших видів послуг.

Реанімація на колесах

Варто розуміти, що медичні працівники, які займаються перевезенням хворих, повністю несуть на собі відповідальність за життя людини, тому вони ні на хвилину не сумніваються при наданні медичних послуг, приділяють кожному пацієнту максимальну увагу і надають найкращий догляд.

Кожен реанімобіль для транспортування хворих – це реанімація на колесах, в ньому є все необхідне обладнання для надання першої медичної допомоги, для виконання реанімаційних процедур і підтримки життєвих функцій людини. Реанімобілі відповідають усім європейським стандартам і повністю пристосовані для перевезення пацієнтів із захворюваннями будь-якого ступеня складності. У салоні автомобіля обов’язково є кондиціонер і обігрівач для підтримки оптимального мікроклімату за будь-яких погодних умовах.

Замовити дзвінок

Х