Перевезення лежачого хворого з абсцесом головного мозку

Абсцес головного мозку (гнійник головного мозку) виникає при проникненні стрептококів, стафілококів і інших мікробів в речовину головного мозку з гнійних вогнищ, найчастіше середнього та внутрішнього вуха та придаткових пазух носа.

Медичне перевезення лежачого хворого з абсцесом головного мозку повинно відбуватися в обов’язковому супроводі бригади лікарів швидкої допомоги. Швидка медична допомога «Айболит» цілодобово здійснює висококваліфіковані медичні перевезення як по Україні, так і в країни ближнього і дальнього зарубіжжя. Наш автопарк складається з машин швидкої допомоги та реанімобілів імпортного виробництва, оснащених всією необхідною медичною апаратурою, яка може знадобитися в будь-яку хвилину при транспортуванні – кардіомонітором, дефібрилятором, інфузоматом, апаратом штучної вентиляції легенів, кріслом-ношами, багатофункціональними ношами, вакуумними матрацами. Наші лікарі в процесі транспортування стежать за станом усіх життєво важливих функцій організму пацієнта і негайно нададуть всю необхідну медичну допомогу при необхідності.

Допоможемо перевезти хворого з абсцесом головного мозку

Пам’ятайте, що медичне перевезення лежачого хворого з абсцесом головного мозку – це медична послуга, не ризикуйте і не довіряйте життя і здоров’я Вашого родича або близької Вам людини випадковим перевізникам! Ми професіонали в цьому! Звертайтеся до нас і замовте транспортування у нас. Наш телефон – 903 (короткий номер з мобільного, для всіх операторів України). Будемо раді Вам допомогти! Не хворійте!

Замовити дзвінок

Х