Контакт-центр цілодобово

Медичне перевезення хворого із аеропорту «Бориспіль» в лікарню м. Гомель

Февраль, 18, 2013

До особливостей цього перевезення слід віднести організаційні моменти на етапі підготовки зважаючи на тяжкість пацієнта і необхідності (за умовою госпіталя Німеччини, який передає пацієнта) прийому його безпосередньо біля трапу літака. З цією метою диспетчерами медичної компанії «Айболит» були оперативно вирішені всі необхідні питання з аеропортом з узгодження дій, оплаті заїзду реанімобіля до трапа літака і отриманню необхідних дозволів.

Медичні аспекти перевезення (підготовка необхідних медикаментів, обладнання для переміщення пацієнта з літака, моніторингу) були вирішені на підставі даних виписки з історії хвороби та незамінного в цих випадках документа Fit to Fly, отриманих по електронній пошті.

Вік пацієнта 30 років.

Діагноз: хронічна ниркова недостатність на етапі необхідності проведення 3-х гемодіалізів на тиждень. Анемія. Гіпертонія артеріальна ниркового генезу. Під час знаходження на території Німеччини пацієнт на протязі 4-х днів не приймав гіпотензивні препарати, в результаті чого був знайдений в салоні автомобіля у вкрай важкому стані. Госпіталізований у ВРІТ. Проводилася штучна вентиляція легенів, сеанси гемодіалізів. Після стабілізації загального стану реаніматологами прийнято рішення про можливість транспортування до Білорусі за місцем проживання за умови супроводу реаніматологом на всіх етапах і наявності відповідного обладнання. Як і було передбачено в аеропорту пацієнт прийнятий «з рук в руки» від супроводжуючого його лікаря з деталізацією проведеного лікування і уточнення стану на момент передачі, яке дозволяло продовжувати подальше транспортування наземним транспортом в м. Гомель. Транспортування проведене оснащеним необхідним устаткуванням реанімобілем без ускладнень. Необхідно також відзначити відмінно проведені, координуючі дії всіх учасників перевезення, роботу страхової компанії «Евроаларм». По прибуттю до лікарні м. Гомель в приймальному відділенні була вся необхідна інформація про пацієнта, а відділення гемодіалізу готове до проведення сеансу запланованого на день прибуття.

Січень 2013