Контакт-центр цілодобово

Медичне перевезення хворого з раком

Июнь, 3, 2013 Медичне перевезення хворого з раком

Смертність від онкологічних захворювань продовжує зростати в усьому світі. Рак — це пухлина, яка утворюється з епітелію. Раку властива проліферація. Проліферація — це швидке розростання внаслідок поділу. При вчасно розпочатому обстеженні та лікуванні можливий сприятливий результат захворювання. Найчастіше онкологічні центри знаходяться у великих містах. Тому, щоб потрапити на обстеження і лікування, хворому на рак необхідне медичне перевезення.

Якщо Вам необхідно перевезти хворого з раком, звертайтеся тільки в перевірені компанії. Перед перевезенням дізнайтеся, чи буде це перевезення медичним. Під час медичних перевезень хворого супроводжує кваліфікована бригада медичних працівників, до складу якої обов’язково входить лікар, готовий у будь-яку хвилину надати допомогу хворому. Медичне перевезення здійснюється сучасними машинами швидкої допомоги — реанімобілями, обладнаними всією необхідною апаратурою, інструментарієм і медикаментами для перевезення тяжкохворих пацієнтів. Під час перевезення хворий підключений до монітора для контролю життєвих функцій організму (частоти серцевих скорочень, пульсу, артеріального тиску, сатурації — насичення крові киснем). За свідченнями хворому подається кисень або пацієнт підключається до апарату штучної вентиляції легенів. Можливе проведення зондового харчування або ентерального харчування, якщо хворий транспортується на далекі відстані.

Якщо Вам необхідне медичне перевезення хворого з раком, Ви можете замовити таке транспортування, зателефонувавши в медичну компанію «Айболит». Це платна швидка медична допомога, яка здійснює платні перевезення хворих різного ступеня тяжкості, в тому числі і хворих з онкологічними захворюваннями різної етіології, по місту, по Україні, за кордон. Медичне транспортування хворого з раком замовляється заздалегідь (за добу — двоє). Диспетчеру необхідно надати прізвище, ім’я, по батькові пацієнта, вік, діагноз, стан, контактний телефон особи, що замовляє транспортування, адреси кінцевих пунктів призначення, телефон лікуючого лікаря.