Консультація онколога на дому

Онкологія – це галузь медицини, що вивчає профілактику і лікування, закономірності виникнення та розвитку пухлин. Вони бувають доброякісними або злоякісними. У першому випадку ці новоутворення здавлюють навколишні органи, у другому – руйнують їх, впливають на весь організм. У цій сфері найбільш важливим моментом є постановка діагнозу.

Щоб він був правильним і точним, пацієнт повинен здати аналізи, пройти повне обстеження та проконсультуватися у онколога. Якщо Ви не можете поїхати в лікарню з причини поганого самопочуття або хочете поговорити з лікарем в спокійній обстановці, тоді буде доречна консультація онколога на дому. Він допоможе визначити стадію хвороби, складе тактику лікування і спрогнозує можливий результат.

Якщо доброякісні пухлини ростуть досить повільно, оточені власною оболонкою, то злоякісні не тільки швидко збільшуються в розмірах, але і ушкоджують навколишні тканини. Близько 90% таких новоутворень складає рак, тому їх часто називають раковими. Кількість хворих стрімко зростає, що можна частково пояснити старінням населення. У жінок найбільш вразливою вважається молочна залоза, а у чоловіків – передміхурова і легені. Також поширена меланома. Смертність від цих захворювань дуже висока, тому спеціалісти настійно рекомендують регулярно проходити огляд. Консультація онколога на дому дозволяє виявити проблему на ранній стадії, тоді шанси одужати значно вищі.

Замовити дзвінок

Х