Консультація окуліста на дому

За допомогою зору ми отримуємо основну частину інформації, що виходить з навколишнього світу. Тому внаслідок його часткового погіршення або повної втрати наше життя втрачає левову частку своєї яскравості і різноманітності. Щоб запобігти розвитку хвороби зору або дізнатися, як її уникнути, необхідна професійна консультація окуліста на дому.
Офтальмолог, окуліст або просто «очний лікар» – це спеціаліст, який займається лікуванням і профілактикою хвороб очей. Він володіє глибокими знаннями в області анатомії і фізіології зорових органів. Класифікація захворювань включає проблеми, пов’язані з функціями повік, райдужної оболонки, слізних залоз, склери, рогівки, кришталика, склоподібного тіла та інших ділянок. Досить часто зустрічається глаукома, катаракта, кон’юнктивіт. Такі порушення рефракції, як короткозорість, астигматизм і далекозорість – знайомі кожному з нас.

На жаль, останнім часом вони зустрічаються все частіше і частіше, так як люди постійно працюють з комп’ютером, часто дивляться телевізор і користуються електронними книгами. Для профілактики рекомендуємо регулярно виконувати гімнастику очей, їсти більше продуктів, що сприяють поліпшенню їх роботи (морква, зелень, чорна смородина, печінка тріски і т.д.), також вживати вітамінні препарати, носити сонцезахисні окуляри. Консультація окуліста на дому допоможе виявити відхилення в роботі очей на початковій стадії, впоратися з якими буде набагато простіше, ніж з запущеними формами.

Замовити дзвінок

Х