Контакт-центр цілодобово

Консультація нейрохірурга на дому

Июнь, 19, 2012

Областю вивчення нейрохірургії є захворювання нервової системи, які усуваються за допомогою оперативного втручання. Вони можуть бути наслідком черепно-мозкових травм, зараження вірусом, застуди, спадковості і безлічі інших чинників. Це дуже тонка галузь науки, що вимагає глибоких знань і професіоналізму. Якщо у Вас виявили хворобу, яка відноситься до центральної нервової системи, або вже спрогнозували необхідність операції, Вам потрібна консультація нейрохірурга на дому.

Лікар визначить, яким чином має проходити лікування, порекомендує медичний заклад, який підходить. Він продіагностує пацієнта і пояснить, яким може бути розвиток ситуації. Із запропонованих шляхів Ви зможете вибрати найбільш підходящий для Вас, ефективний метод. Досвідчений спеціаліст медичної компанії «Айболит» дасть Вам професійні поради з приводу хвороби.

Розділ медицини, який вивчає проблеми з ЦНС, має кілька відгалужень. До них відносять нейроонкологію, психохірургію, дитячу, спинальну і функціональну нейрохірургію, хірургію периферичної НС. Деякий час тому окремою наукою стала нейротравматологія, що займається виключно посттравматичними проблемами. Наші лікарі володіють вищою освітою і великим досвідом, тому здатні визначити правильний хід лікування в різних випадках. Якісна своєчасна консультація нейрохірурга на дому може врятувати життя людині.