Консультація ЛОРа на дому

Отоларинголог, ларінгооторінолог, «вухогорлоніс» або просто ЛОР лікує хвороби вух, носа і горла. Ці захворювання небезпечні тому, що поширюються на ділянки, розташовані близько до зорової системи та головного мозку. Якщо у Вас або дитини виникла біль в якійсь з цих частин організму, тоді Вам необхідна консультація ЛОРа на дому.

Справа в тому, що середній і внутрішній отит, гайморит, фронтит в запущеній формі можуть сильно порушити роботу слуху, нюху, носового дихання, функцію рівноваги. У деяких випадках ці захворювання призводять до внутрішньоглазничних або внутрішньочерепних ускладнень. Тонзиліт впливає на роботу нирок, серця і суглобів, а нешкідливе, на перший погляд, хропіння – може стати причиною смерті уві сні. Консультація ЛОРа на дому дасть можливість діагностувати та вилікувати хворобу на ранній стадії. Щоб викликати лікаря, телефонуйте в компанію «Айболит». Спеціаліст випише Вам необхідні ліки, дасть рекомендації. Ми також є медичною транспортувальною компанією, тому при необхідності запропонуємо Вам госпіталізацію і доставимо в лікарню.

Наші лікарі мають вищу освіту і великий досвід. Вони прибувають на місце швидко, діють послідовно і чітко. Тому Ви можете спокійно довірити нам своє здоров’я.

Замовити дзвінок

Х