Контакт-центр цілодобово

Консультація кардіолога на дому

Червень, 19, 2012

Від серцево-судинних захворювань у світі щороку помирає величезна кількість людей. Це найпоширеніша причина смерті. Факторами ризику є: брак фізичної активності, неправильне харчування, куріння. Як і при інших хворобах, велике значення має стадія, на якій було розпочато лікування. Своєчасна консультація кардіолога на дому може врятувати Вас від серйозних захворювань.

Найчастіше судинні хвороби не мають яскраво виражених симптомів. Першими попередженнями може стати інфаркт або інсульт. Їх ознаками може бути біль у грудній клітці, дивні відчуття в лівому плечі, спині, ліктях або щелепі. При ішемічному інсульті в мозку закупорюється судина, перекриваючи кровотік в певну його частину. Якщо протягом перших трьох годин зробити ін’єкцію, то наслідки будуть набагато легше. Якщо є підозра, що у людини стався інсульт, попросіть його посміхнутися, підняти руки і заговорити. Якщо ці дії викличуть труднощі (неправильне мова, координацію рухів або «криву посмішку»), терміново телефонуйте в «швидку».

Консультація кардіолога на дому включає огляд і рекомендації. Лікар впише Вам список ліків, проведе необхідні маніпуляції і при необхідності запропонує лягти в лікарню. Не затягуйте з викликом лікаря, тому що це допоможе уникнути оперативного втручання та інвалідизації. Зменшити ризик захворювань можна завдяки збалансованому раціону, помірним заняттям спортом і утриманням від тютюну.