Консультація гастроентеролога на дому

Від харчування, і внаслідок – стану шлунково-кишкового тракту, залежить наше самопочуття і рівень життя в цілому. Тому гастроентерологія є одним з найбільш важливих розділів медицини. Якщо Ви страждаєте від болю, пов’язаного з органами травлення, то Вам необхідна консультація гастроентеролога на дому. Не тягніть час: відомо, що лікування, розпочате вчасно, приносить набагато ефективніші результати.

Якщо Вас турбують проблеми з печінкою, шлунком, кишечником, підшлунковою залозою або жовчним міхуром, то Вам потрібно терміново проконсультуватися у гастроентеролога. Причини захворювання можуть бути різними: токсичними, вірусними, паразитарними, лікарськими і навіть психологічними. Вчені вже давно визначили, що причиною виразки можуть бути стреси. Тому не варто робити поспішних висновків і самостійно призначати медикаменти собі чи близьким. Якщо Вас мучать сильні болі, і Ви не можете поїхати в лікарню, кращим виходом стане консультація гастроентеролога на дому.

Щоб викликати лікаря додому, телефонуйте в медичну компанію «Айболит». Ми надаємо не тільки послуги з перевезення (транспортування), а й оглядаємо пацієнтів на дому. Консультація гастроентеролога на дому включає в себе огляд хворого, виписку ліків, а також рекомендації. В крайньому випадку, Вам буде запропонована госпіталізація.

Замовити дзвінок

Х