Консультація алерголога на дому

Алергія в перекладі з грецької мови звучить приблизно як «чужорідний вплив». Алергічна реакція у людей виникає внаслідок дії деяких речовин з навколишнього середовища: пилку рослин, пилу або в результаті прийому певної їжі. Останнім часом кількість людей, які страждають від цієї недуги, збільшилася. Вчені пояснюють цей факт по-різному. Одні висувають теорію впливу гігієни на стан імунної системи, інші нарікають на активне споживання хімічних препаратів і продуктів. Незалежно від причин, консультація алерголога на дому стає з кожним роком більш затребуваною послугою.

Симптомами є набряки, нежить, чхання, почервоніння шкіри, кропив’янка, кашель, різь в очах і інші прояви. Якщо Ви страждаєте від алергії, то Вам краще негайно звернутися до лікаря. Крім тих незручностей, які вона приносить в повсякденному житті, існує ризик гіпотонії, коми та навіть смерті. До того ж, самостійний вибір ліків може призвести до непередбачених наслідків. Це захворювання зустрічається досить часто, може передаватися у спадок. Але не потрібно впадати у відчай, в цьому випадку Вам допоможе консультація алерголога на дому!

Якщо з якихось причин Вам складно самостійно відвідати лікарню, викличте лікаря додому. Консультація алерголога на дому включає огляд, список необхідних медикаментів, рекомендації щодо подальшого лікування. При необхідності, Вам запропонують госпіталізацію. Зателефонуйте нам по одному з вказаних телефонів, і вже незабаром лікар буде на місці.

Замовити дзвінок

Х