Досвід в перевезенні травматологічного хворого в Харків

Часом доля підносить людині неприємні сюрпризи, це можуть бути як загострення хронічних захворювань, гострі патології, так і різноманітні травми, які можуть спіткати в найнесподіваніших місцях. Допомогти в цій ситуації покликані спеціалісти служби швидкої допомоги «Айболит». Будь це падіння з висоти, синдром тривалого здавлення тканин, або, як у даному, розглянутому нами випадку, наслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Хлопець, який постраждав у ДТП, знаходився в центральній районній лікарні міста Красноград, лежачи на скелетному витягненні. Але в гостях добре, а вдома краще, тому було прийнято рішення про транспортування потерпілого в Харківську обласну клінічну травматологічну лікарню, і родичі пацієнта звернулися в службу швидкої допомоги «Айболит», спеціалісти якої мають величезний досвід в транспортуванні подібних пацієнтів. Що дуже важливо в таких випадках, фахівці платної швидкої допомоги «Айболит» оснащені сучасними, висококомфортабельними автомобілями, спеціальним обладнанням, набір якого складається з урахуванням кожного конкретного випадку. У нашій же ситуації, бригада була оснащена не тільки набором пневматичних і вакуумних шин, але й спеціальною тракційною шиною Дітеріхса, яка дозволяє проводити витягування нижньої кінцівки навіть у процесі транспортування пацієнта, безпосередньо в машині швидкої допомоги.

Завдяки сучасному оснащенню, величезному досвіду медичного персоналу, потерпілий був доставлений до висококваліфікованих спеціалістів Харківської обласної клінічної травматологічної лікарні.

Таким чином, швидка медична допомога «Айболіт» допомогла вирішити ще одну, яка здавалася нерозв’язною, проблему. Спеціалісти приватної швидкої допомоги «Айболит» завжди готові допомогти Вам вирішити подібного роду ситуацію на користь пацієнта.

Замовити дзвінок

Х