Контакт-центр цілодобово

Догляд за хворим

Проблема правильного і дбайливого догляду за хворим в домашніх умовах завжди залишається актуальною. Адже в більшості випадків, коли не потрібне додаткове лікування, пацієнтам набагато легше під час хвороби перебувати вдома. Домашня обстановка і спокій створюють сприятливий вплив на їх самопочуття. Єдине, що їм потрібно — уважний догляд і допомогу в здійсненні фізіологічних і побутових потреб. Медична компанія «Айболит» готова допомогти у догляді за Вашим близьким.

оглядати за хворим повинна людина, що розуміє його стан і готова відразу надати йому допомогу. Це найголовніший помічник лікаря, адже саме доглядаючий повинен стежити за тим, щоб усі приписи виконувалися чітко і вчасно, проводити потрібні маніпуляції і процедури (для цього потрібно мати достатні медичні знання) і своїм ставленням вберегти пацієнта від переживань і прикрощів.

Душевний спокій для хворого дуже важливий, адже в період хвороби він стає дуже чутливим і вразливим. Тому доглядаючий не повинен повідомляти пацієнта про можливі погіршення його стану, неприємні пригоди з його близькими. Важливо пам’ятати, що одне необдумане слово може завдати шкоду не тільки психічному, але і загальному стану хворого.

Іноді лежачі хворі, особливо літні люди, можуть бути досить примхливими, і з чужими людьми поводитися гірше і нетерпиміше, ніж з рідними. Тому від доглядаючого потрібне особливе терпіння, здатність не розлютитися, не вступити в суперечку, а на будь-яке відношення пацієнта відповідати ласкою і турботою.

Ще один з обов’язків людини, яка надає догляд за хворим на дому, — підтримання чистоти в всьому. Чисту білизну, вчасно підставлене судно, прибране і провітрене приміщення, підтримання гігієни тіла пацієнта — це складові комфорту хворої людини.

Крім того, доглядаючий сам зобов’язаний дотримувати деякі правила особистої гігієни:

• часто мити руки;

• носити чистий одяг і змінне м’яке взуття;

• перед годуванням пацієнта одягати фартух;

• надягати гумові рукавички при користуванні суднами та «качками»;

Співробітники компанії «Айболит» розуміють, що догляд за хворим — справа нелегка і відповідальна, тому всі вони володіють необхідними навичками у поводженні з пацієнтами і медичними знаннями для того, щоб забезпечити цілодобову турботу та увагу важкохворим.