Благодійний фонд Віктора Тимошенко і компанія «Айболит» реалізують спільний медичний проект

Благодійний фонд Віктора Тимошенко і компанія «Айболит» реалізують спільний медичний проект

Селами області з травня пересуваються оснащені сучасним обладнанням реанімобілі медичної компанії «Айболит». Ця поліклініка на колесах має все необхідне, щоб проводити обстеження мешканців Черкаського регіону.

Всі бажаючі, завдяки спільному проекту медичної компанії «Айболит» і Фонду Віктора Тимошенко, можуть безкоштовно обстежити на УЗД-апараті внутрішні органи, зробити кардіограму, експрес-аналіз крові, отримати консультацію лікарів, при необхідності – направлення на лікування до медустанови.

Бували випадки, що пересувна поліклініка буквально рятувала життя людей, невідкладно, прямо з медогляду, доставляючи хворих до лікарень обласного центру.

Житель села Ірдинь Черкаського району п’ятидесятирічний Борис Лішенко раптом відчув нездужання. І саме в цей день в Ірдинь прибула медична компанія «Айболит» від Фонду. Зробили термінове обстеження, у чоловіка – гострий інфаркт. Негайно на реанімобілі хворого доставили до обласного кардіоцентру. Терміново потрібна складна операція, яка разом з реабілітацією коштувала великих грошей. Представник Фонду приїжджав до хворого, зустрічався з лікарями. Засобами Фонду було сплачено лікування. Тепер після успішної операції Борис Лішенко проходить реабілітацію в санаторії.

Допомагають лікарям пересувної поліклініки «Айболит» на місцях працівники сільських ФАПів, амбулаторій та священнослужителі. Ось що кажуть про медичний проект Фонду Віктора Тимошенко та медичної компанії «Айболит» люди.

Галина Ярошенко, мешканка с. Хацьки Черкаського району:

– Дуже хорошу справу організував Фонд Віктора Тимошенко і швидка медична допомога «Айболит», надаючи нам можливість пройти медичне обстеження за місцем проживання. Ми хоч і не в глибинці живемо, але старим все одно важко дістатися хоч до міста, хоч в районну лікарню в Червоній Слободі. Та й де ті гроші взяти, щоб пройти обстеження? УЗД ніхто не буде робити безкоштовно. І кардіограму теж, і за знімки плати …. а пенсії тільки на їжу і вистачає.

Станіслав Станіславчук, житель с. Хутори Черкаського району, ветеран війни в Афганістані:

– Дізнався від сестри, яка живе в Степанках, що від Фонду Віктора Тимошенко приїжджають в села реанімобілі приватної швидкої медичної допомоги «Айболит» з лікарями, обладнанням і проводять безкоштовно медобстеження в приміщеннях ФАПів. Соромно, але у нас, в Хуторах, в амбулаторії лікарям працювати не дозволили. У приміщенні було б зручніше, а головне більше селян можна було б обстежити. Подяка батюшці, що дав притулок на своїй території, генератор дозволив приєднати до електромережі, і лікарям «Айболиту», що в таких «польових умовах» провели обстеження всіх бажаючих.

Як людина, яка знає, як це важко в наш час хворіти, особливо, якщо у тебе онкозахворювання, я розумію наскільки корисну справу робить Фонд Віктора Тимошенко і медична компанія «Айболит», почавши цей медичний проект! Велике спасибі!

Тетяна Гадюченко, завідуюча ФАПом села Сердюківка Смілянського району:

– Жителі села і я вдячні швидкій допомозі «Айболит» і Фонду Віктора Тимошенко за надану можливість пройти медобстеження. Для нас це важливо ще й тому, що перебуваємо далеко від Сміли.

Для мене, як для медика, це теж неоціненна допомога для подальшої роботи. Тим більше, обстеження проводять на хорошому обладнанні.

На селі зараз серцево-судинні захворювання зустрічаються частіше онко. Хворіють і діти. Завдяки Вам, люди мали можливість пройти дослідження та отримати консультацію дуже професійних кардіологів.

Микола Удовик, житель села Ірдинь Черкаського району:

Завдяки медичній програмі швидкої допомоги «Айболит» і Фонду Віктора Тимошенко, я сам пройшов обстеження і, головне, зробили УЗД дружині. Вона важко хвора, не може вставати з ліжка. Лікарі швидкої допомоги «Айболит» привезли апаратуру додому, ретельно обстежили, проконсультували. Вони зробили те, що мені вже здавалося неможливим.

Я від усього серця вдячний і лікарям медичної компанії «Айболит» і Віктору Тимошенко, який почав таку важливу для людей справу. Особливо для нас, сільських жителів. По-перше, це безкоштовно, адже у більшості жителів мізерні пенсії. По-друге, не треба нікуди їхати. По-третє, не потрібно чекати результату декілька днів. Плюс до цього ще якість обстеження на сучасному обладнанні.

Замовити дзвінок

Х