Контакт-центр цілодобово

Виклик педіатра додому

Март, 28, 2017 Виклик педіатра додому

Дитячі хвороби — річ важко прогнозована: дитина може цілісінький день бавитись і стрибати, а надвечір її стан раптово може погіршитись. Справа в тім, що дуже часто дитя не може адекватно описати словами своє самопочуття. Ситуація загострюється, якщо у ролі потерпілого немовля. Зволікати та питати поради у сусідки не найкраща ідея – треба негайно викликати дитячого лікаря додому.

Особливий підхід

Не секретом, що специфіка дитячої хвороби відмінна від дорослої. Саме тому тут потрібен більш ґрунтовний підхід, адже організм дитини потребує дуже делікатного ставлення. Черговий фельдшер державної швидкої допомоги не завжди має достатній рівень кваліфікації стосовно педіатрії, тому є ризик погіршення стану дитини, викликане некомпетентним лікуванням.

Чого вартуватиме час?

На жаль, відомі випадки, коли допомога прийшла невчасно. Це пов’язано з дуже маленьким штатом державних служб – на всіх хворих екіпажів може не вистачити. Дуже сумно, коли через наявність людського фактору пацієнти змушені розплачуватись здоров’ям, а іноді й життям. Виклик звичайної швидкої у багатьох випадках результату не має – вас із дитиною для прояснення клінічної картини відвезуть до стаціонару. За період слідування до лікарні життєво важливі показники можуть досягти критичної точки. Ось чому найважливішим у екстремальній ситуації є швидкодія та своєчасна низка необхідних заходів. Щоб запобігти цьому, варто просто зателефонувати до диспетчерської служби медичної компанії «Айболит» і наша мобільна бригада у стислі строки прибуде за адресою з усім необхідним устаткуванням. Повірте, виклик педіатра додому коштує набагато менше, аніж добре самопочуття вашого немовляти.

Алгоритм дій

Паніка – остання річ, яка знадобиться вам у час, коли здоров’я дитини першочергово залежить від вас. Насамперед потрібно визначити ступінь важкості стану та зібрати анамнез видимих симптомів. Пам’ятайте, що виклик педіатра додому обов’язковий якщо виявлено:

  • Високу температуру;
  • Безперестанну блювоту та діарею;
  • Важке дихання, посиніння шкіри;
  • Серйозні опіки або обмороження кінцівок;
  • Якщо до дихальних шляхів чи до шлунку втрапив сторонній предмет;
  • Якщо є підозра на отруєння побутовою хімією, потенційно небезпечними речовинами тощо.

Дуже важливо чітко та голосно перерахувати диспетчеру усі наявні симптоми: так ви допоможете швидко та правильно сформувати бригаду, згідно зі станом маленького пацієнта. Якщо під час огляду черговий лікар вирішить госпіталізувати дитину, то за допомогою реанімобіля вас комфортно транспортують до медичного закладу.

Спеціалісти компанії «Айболит» приділяють максимум уваги та зможуть надати максимально якісну допомогу у важкий для вас час.

Ретельний контроль за здоров’ям – це інвестування у безтурботне майбутнє. Саме тому наша найнагальніша справа безперестанно дбати про здоров’я кожного малюка.