Контакт-центр цілодобово

Викликати дитячого лікаря додому

Березень, 28, 2017 Виклик педіатра додому

Непередбачені ситуації завжди трапляються невчасно. Це стосується і дорослих, і дітей. На жаль, дитина може захворіти в той момент, коли Ви найменше до цього готові. Відмова від їжі, млявість, підвищена сонливість і блідість – все це може бути не просто черговими примхами, а й тривожними сигналами для батьків. Небезпека ситуації полягає в тому, що часто дитина, особливо маленька, не може до пуття пояснити, де саме і як болить, або зовсім нічого сказати не може. Саме тоді і необхідний виклик дитячого лікаря.

Раніше не виникало жодних проблем під час безкоштовного виклику педіатра з державної поліклініки, тепер же з цим все трохи складніше. Не можна просто зателефонувати в реєстратуру і залишити запит на виклик лікаря, який його потім отримував і зобов’язаний був відзвітувати за візит до пацієнта.

Після зміни порядку виклику дитячого лікаря додому, педіатр не зобов’язаний їхати до хворого, якщо вважатиме це зайвим. Тепер лікар в телефонному режимі буде дізнаватися, що сталося у пацієнта, і самостійно приймати рішення, чи є стан загрозливим і чи потрібно йти на виклик до хворого. Це не стосується, звичайно ж, виклику державної швидкої допомоги – вона працює в колишньому режимі і приїжджає, якщо є загроза життю або здоров’ю маленького пацієнта.

Дніпро+38 (056) 767 02 02
Черкаси+38 (0472) 36 01 01
Івано-Франківск+38 (067) 474 04 72
Коломия+38 (067) 474 04 72
Надвірна+38 (06562) 5 71 03
Яремче+38 (067) 474 04 72

Потреба викликати дитячого лікаря додому виникає, коли відсутня можливість привести дитину на прийом до педіатра і необхідна кваліфікована допомога вдома.

Причини можуть бути різними:

 1. Довго і незручно добиратися до поліклініки. Особливо це проблематично, якщо у дитини температура, або якщо на вулиці погана погода.
 2. Стомлююче очікування в черзі біля кабінету лікаря. Зараз практично у кожного є можливість записатися до лікаря онлайн. Електронний запис – досить зручне рішення, але має і свої мінуси. Якщо у педіатра, з яким Ви укладали декларацію, настав «гарячий сезон» вірусних захворювань, швидше за все електронна черга у нього буде розписана на тиждень вперед.
 3. Хворі діти в черзі. Цей пункт випливає з попереднього. Погодьтеся, не сильно приємно привести дитину в поліклініку з одним захворюванням, а привезти додому вже з іншим або з ускладненнями. Особливо це критично для грудних дітей. У поліклініках існує день немовляти, його ще називають день «здорової дитини». Так ось, не кожен з батьків невсипно слідує рекомендаціям адміністрації поліклініки, тому в черзі до педіатра в цей день спокійнісінько можна зустріти і нездорового школяра. Якщо пощастить, то тільки одного.

Крім того, маленьким дітям буде комфортніше пройти огляд в знайомій і комфортній обстановці. Саме тому викликати педіатра додому – це прекрасна альтернатива відвідуванню місцевої поліклініки.

Приватний педіатр

Впадати в паніку при кожній підозрі, звичайно ж, не варто. Та й арсенал дитячих препаратів, схвалений світилами педіатрії, тримати в домашній аптечці потрібно. Але слід пам’ятати про тривожні симптоми, коли виклик педіатра додому обов’язковий. І якщо з будь-якої причини лікар з місцевої поліклініки прийти не зможе, залишається єдиний варіант – приватний педіатр. Зволікання є неприпустимим, коли:

 • Спостерігається дуже висока температура (вище 39 градусів);
 • Є утруднене дихання (особливо разом з очевидними зовнішніми ознаками набряку дихальних шляхів);
 • З’являється раптовий різкий біль в паху у хлопчиків;
 • У дитини блювота, що межує зі зневодненням організму, діарея, кров у калі, болі в животі;
 • Судоми і сплутана свідомість;
 • Безпричинне порушення сну, координації рухів або агресія;
 • Обмороження;
 • Різка зміна стану після проведення планової вакцинації.

Найголовніше в такій ситуації – не зволікати і вчасно звернутися за допомогою. Співробітники медичної компанії «Айболіт» гарантують індивідуальний і делікатний підхід до маленьких пацієнтів. Щоб здійснити платний виклик педіатра додому, необхідно зателефонувати за вказаними номерами і чітко описати диспетчеру всі видимі симптоми. Від цього залежить, чи потрібно буде укомплектовувати спеціалізовану бригаду або все ж вдасться обійтися допомогою одного лікаря.

Візит лікаря включає в себе ретельний огляд, збір даних анамнезу і, за потребою, забір необхідних аналізів, проведення апаратних досліджень або супровід до лікарні (якщо виникне така необхідність).

Послугою «виїзд педіатра додому» від компанії Айболіт

Своєчасне звернення за професійною допомогою – запорука успішного результату лікування і позитивної динаміки одужання. Скориставшись послугою «виїзд педіатра додому», Ви неодмінно зробите крок до зміцнення здоров’я Вашої дитини.

Наші педіатри мають високий рівень профільної підготовки і величезний досвід спілкування з дітьми. Продумана і злагоджена схема взаємодії допомагає нам обробити велику кількість викликів, а багаторічний досвід роботи дозволяє надавати медичні послуги високої якості.