Контакт-центр цілодобово

Транспортування хворого в комі

Апрель, 23, 2015

Кома — це стан, який становить безпосередню загрозу життю людини, без надання грамотної медичної допомоги та повноцінного лікування людину чекає летальний результат. Саме тому транспортуванню коматозних хворих приділяють так багато уваги.

Причини і наслідки коми

У більшості випадків кома викликана травмами голови або патологічними змінами кровообігу головного мозку. Прогноз для кожного пацієнта індивідуальний, а ймовірність відновлення і повернення до нормального життя залежить від тривалості коми, її причин, ступеня складності та ін.

Хворі з подібними порушеннями знаходяться на лікуванні в реанімаційному відділенні. У деяких випадках виникає необхідність транспортування з одного медичного закладу в інший для більш детального обстеження або надання більш ефективної терапії. У таких випадках необхідно звертатися виключно в професійні медичні компанії, що займаються медичними транспортуваннями.

Професійне перевезення коматозних хворих

Хворих у комі транспортують сучасними реанімобілями, укомплектованими професійним медичним обладнанням. Бригада спеціалістів складається з 2-3 осіб, серед яких обов’язково є лікар реаніматолог. Склад бригади медичних працівників визначають виходячи зі складності стану пацієнта і дальності транспортування. У кожному реанімобілі відтворена реанімація з професійним обладнанням для моніторингу життєво важливих функцій і підтримки стабільного стану людини.

Медична компанія «Айболит» допоможе вам впоратися з транспортуванням коматозного хворого по місту і по Україні. Фахівці зі стажем роботи понад 10 років нададуть необхідну допомогу пацієнтові, гарантують комфортне і безпечне медичне транспортування.

Транспортування хворого в комі — дуже складна процедура, оскільки має на увазі ризики, пов’язані з важким станом людини. Тільки грамотно і правильно організована процедура перевезення здатна забезпечити комфорт і безпеку в дорозі. Замовити подібну послугу можна просто зв’язавшись з диспетчером компанії «Айболит». Можливо лікар, який буде супроводжувати хворого в дорозі, захоче зустрітися з хворим або провести додаткові аналізи, щоб максимально убезпечити його від ризиків в дорозі, особливо, якщо має бути перевезення на далекі відстані.