Перевезти (транспортувати) хворого на з/д


Найбільш швидким і безпечним видом перевезення хворого є авіаперевезення, проте деякі захворювання або стани є абсолютним протипоказанням до транспортування на літаку, тому медична компанія «Айболит» пропонує здійснення перевезення хворих на залізничному транспорті. Ми пропонуємо Вам перевезти (транспортувати) хворого на з/д (Дніпропетровськ, Черкаси, Київ, Буковель, Крим) в максимально комфортних умовах.

При транспортуванні хворого залізничним транспортом супроводжуючим медичним персоналом використовується великий арсенал лікарських препаратів, засобів транспортної іммобілізації. Персонал володіє всім необхідним обладнанням для надання невідкладної допомоги при станах будь-якого ступеня тяжкості. Додатково до супроводу існує можливість доставки пацієнта на реанімобілі прямо до поїзда, а так само здійснення постового чергування лікаря у вагоні поїзда. Організація медичного супроводу здійснюється в максимально короткі терміни, що актуально для пацієнтів. Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам перевезти (транспортувати) хворого на з/д.

 

 

 

Ключові слова:
перевезти (транспортувати) хворого на з/д, перевезти (транспортувати) хворого на з/д Черкаси, перевезти (транспортувати) хворого на з/д Дніпропетровськ, перевезти (транспортувати) хворого на з/д Київ, перевезти (транспортувати) хворого на з/д Буковель, перевезти (транспортувати) хворого на з/д Крим