Контакт-центр цілодобово

Перевезення хворих з переломом стегна

Ноябрь, 7, 2011

Особлива роль відводиться при транспортуванні пацієнтів з різними ушкодженнями кістяка, в тому числі перевезення хворих з переломом стегна. Так як анатомічна область істотно ускладнює процес іммобілізації пошкодженої кінцівки, їй приділяється особлива увага і передбачає використання різноманітних методів іммобілізації, фіксації і витягнення пошкодженої кінцівки, забезпечення найбільш комфортних і прийнятних умов для того, щоб перевезення хворих з переломом стегна пройшла без ускладнень.

Найбільш інформативним методом діагностики перелому шийки стегна є рентгенологічний. Через якийсь час після початку лікування хворого з переломом слід подумати і про способи його активізації, особливо коли біль стихає. Якщо хворого не готувати заздалегідь, з перших днів, з перших годин, то сильна слабкість потім не дасть йому можливості повернутися до нормального життя.

З хворими обов’язково слід робити гімнастику і фізичні вправи, практично з першого дня. Як тільки ви навчилися нівелювати біль, потрібно відразу ж починати заняття. Не забувати при цьому і дихальну гімнастику, і вправи зі здоровою ногою, руками і т. д. Загальний час «загоєння» при переломі шийки стегна становить не менше 6 місяців!