Контакт-центр цілодобово

Авіаевакуація хворих по Україні

Ноябрь, 7, 2011

Кількість хворих, що перевозяться авіацією, постійно зростає у світі. Іноді вирішальним фактором і єдино правильним рішенням для збереження здоров’я і життя людини є авіаевакуація.

У деяких ситуаціях авіаевакуація хворих по Україні — єдиний шанс на порятунок. Залежно від стану пацієнта і інших чинників можливі наступні варіанти авіаевакуаціі хворих:

• регулярним авіарейсом (на декількох місцях літака розташовуються ноші з хворим, бригада лікарів і необхідне медичне обладнання);

• медичним літаком (використовується спеціалізований літак, обладнаний всім необхідним для надання медичної допомоги в польоті).

При авіаперевезення хворого супроводжує медична бригада, що складається з лікарів, фельдшерів і, при необхідності, інших фахівців. Наші диспетчера готові надати Вам цілодобову допомогу для організації перевезення хворого повітряним шляхом відповідно до міжнародних стандартів медичної допомоги.

Авіаевакуація хворих по Україні:

• ми допоможемо Вам спланувати і здійснити її, забезпечити транспортування хворого в аеропорт і з аеропорту, прибуття в клініку на спеціально обладнаних реанімобілях;

• організувати приїзд реанімобіля безпосередньо до траку літака;

• провести необхідні переговори з медичним закладом, де планується проведення лікування хворого.

Ми гарантуємо Вам оперативність дій і високий сервіс при організації авіаперевезення хворого.