Замовити медичне транспортування в Росію


Стикаючись з необхідністю замовити медичне перевезення в Росію, багато хто відчуває почуття, близькі до розпачу. Адже завдання перевезти хвору людини з однієї країни в іншу, здається нереальним. Де знайти сучасний і комфортабельний транспорт, кваліфіковану медичну бригаду з відповідним обладнанням і як, нарешті, зробити все це у зручний для Вас час? Здавалося б, що на ці питання немає відповіді. Відповіді на ці питання Вам дадуть спеціалісти медичної компанії «Айболит».Замовити медичне транспортування в Росію

Ринок медичних послуг

Медична компанія «Айболит» працює на ринку платних медичних послуг з 2005 року. Основним напрямом діяльності компанії є медичні транспортування і надання невідкладної допомоги. Маючи великий досвід далеких медичних транспортувань, компанія «Айболит» комфортно і безпечно здійснить транспортування хворого в Росію. Маючи в своєму розпорядженні власними автомашинами швидкої медичної допомоги імпортного виробництва підвищеної прохідності, компанія здійснює дальні транспортування хворих в Росію. Обладнання машин дозволяє транспортувати хворих навіть у важкому стані і проводити медичні маніпуляції під час транспортування хворого. Бригади укомплектовані всім необхідним для надання невідкладної допомоги та проведення планової терапії пацієнту.

Технічна оснащеність

Медична апаратура, а це:

  • апарат ШВЛ;
  • дефібрилятор;
  • інфузомат;
  • пульсоксиметри та ЕКГ-монітори;
  • автономне джерело кисню;
  • електровідсмоктувач,

дозволяють надати хворому, у разі необхідності, повноцінний обсяг допомоги. Для пацієнтів травматологічного профілю в комплектацію входять сучасні вакуумні шини та матрац. Перевезти хворого в Росію допоможе бригада спеціалістів (лікар, фельдшер, водій), що мають досвід подібних медичних транспортувань. Всі лікарі компанії мають багаторічний стаж роботи в галузі медицини невідкладних станів та досвід транспортування хворих. Замовити медичне транспортування в Росію Ви можете по телефонам +38 (067) 473 33 03, +38 (050) 842 03 03, а спеціалісти медичної компанії «Айболит» дадуть відповідь на Ваші запитання. Довіряючи нам медичне транспортування хворого, Ви отримуєте оперативне, якісне і безпечне перевезення хворого в Росію.