Контакт-центр цілодобово

Замовити медичне транспортування в Мінськ

Май, 16, 2013 Замовити медичне транспортування в Мінськ

Враховуючи численне число приїжджих з Мінська, очевидно, що деякі з них стикаються з проблемою, як замовити медичне транспортування в Мінськ? Перевезення хворого в Мінськ відноситься до тривалого за часом і до непростого в технічному забезпеченні транспортування. Для цього необхідний зручний і надійний санітарний транспорт, бригада кваліфікованих медичних спеціалістів, обладнання, відповідне профілю патології пацієнта. А якщо додати, що все це потрібно оперативно і в зручний для Вас час, то завдання медичного транспортування хворого в Мінськ здається нездійсненним. Але в цій ситуації, коли потрібно замовити медичне транспортування в Мінськ, Ви можете завжди покластися на допомогу компанії «Айболит».

Оснащеність компанії «Айболит»

Вже більше восьми років медична компанія «Айболит» успішно працює в області медичних транспортувань пацієнтів і надання невідкладної допомоги дорослим та дітям. За ці роки накопичений безцінний досвід у сфері медичних транспортувань і підготовлені кваліфіковані спеціалісти. Автомобілі швидкої допомоги компанії — це комфортабельні машини європейського виробництва, адаптовані до далеких перевезень. Машини швидкої допомоги комплектуються якісним обладнанням залежно від тяжкості стану хворого. Це:

  • транспортні апарати ШВЛ;
  • апаратура для інгаляції кисню;
  • дефібрилятор;
  • інфузомат;
  • електровідсмоктувач;
  • пульсоксиметр;
  • кардіомонітор;
  • набори вакуумних шин для хворих травматологічного профілю.

Лікарські бригади медичної компанії

Медичні бригади, а це лікар, фельдшер і водій, мають багаторічний досвід роботи з медичного транспортування хворих у важкому стані на далекі відстані.

До складу бригади, залежно від віку і тяжкості стану пацієнта входить: лікар-педіатр, лікар-анестезіолог, або лікар терапевт. Всі співробітники компанії навчені правилам надання невідкладної допомоги хворому і мають відповідні навички. Бригади з транспортування хворого мають повне медикаментозне забезпечення для невідкладної терапії та проведення планових заходів. Обов’язково в комплектацію входять реанімаційний і протишокові набори. Замовляючи медичне транспортування в Мінськ, Ви можете бути впевнені, що команда професіоналів компанії «Айболит» оперативно і зручно для Вас виконає завдання, а пацієнт буде транспортований безпечно і комфортно. Медична компанія «Айболит» до Ваших послуг.