Контакт-центр цілодобово

Замовити медичне транспортування в Білорусь

Май, 16, 2013

На ринку компаній, що надають послуги по медичним транспортуванням хворих, швидка допомога «Айболит» є однією з провідних компаній. Транспортування проводяться як по території України, так і в країни Європи і ближнього зарубіжжя. Інформацію про фірми, що займаються транспортуванням хворих, можна знайти на сайтах інтернету і в рекламних виданнях. Замовити медичне транспортування можна зв’язавшись з диспетчером компанії, яка займається цим видом транспортувань і має ліцензію на виконання автоперевезень.

Особливості перевезення хворого в Білорусь

Для супроводження хворого виділяється бригада висококваліфікованих спеціалістів, які мають досвід транспортувань на далекі відстані. Перед транспортуванням лікар, який безпосередньо буде брати участь у транспортуванні, збирає інформацію про стан хворого на момент замовлення і перед виїздом бригади. Виходячи зі стану хворого і рекомендацій лікаря, вибирають вид транспорту для медичного транспортування. Це може бути автомобільний транспорт, спеціально обладнаний реанімобіль. Даний автомобіль оснащений необхідним набором препаратів та обладнанням виходячи з діагнозу і стану хворого. Для транспортування можна також використовувати авіаційний транспорт.

Види перевезень лежачих хворих

Для надання, у разі необхідності, людині, яка транспортується, невідкладної допомоги, бригада швидкої допомоги, яка супроводжує хворого, комплектується спеціальним набором для авіаперельотів. Також використовується залізничний транспорт. Для цього виділяється у вагоні окреме купе, яке в разі необхідності можна обладнати під палату інтенсивної терапії для проведення реанімаційних заходів. Виходячи з вищевикладеного, можна зробити висновок, що при необхідності замовити медичне транспортування в Білорусь, можна підібрати найбільш комфортний спосіб перевезення хворого.

Замовити медичне транспортування в Білорусь стало набагато простіше. Просто набирайте номера телефонів +38 (067) 473 33 03, +38 (050) 842 03 03.