Контакт-центр цілодобово

Як транспортувати потерпілого з курорту

Апрель, 29, 2015

Відпустка — це одне з найрадісніших і очікуваних подій. На планування декількох тижнів відпочинку ми витрачаємо місяці, продумуючи все до дрібниць. Але ми рідко замислюємося про те, якщо в розпал веселощів трапиться травма. Незнання дій у критичних ситуаціях можуть застати зненацька, і можуть стати причиною більш серйозних травм.

Небезпеки, що чекають туристів

Спеціалісти склали список нещасних випадків, які найчастіше трапляються з туристами:

  • Отруєння, загострення шлунково-кишкових захворювань, до яких призводить недотримання правил гігієни і незвична їжа.
  • Утоплення.
  • Сонячні удари.
  • ДТП.
  • Інфекційні захворювання.
  • Травми, отримані при занятті екстремальними видами спорту.

Залежно від отриманої травми фахівці виділяють кілька методів надання першої допомоги:

  • Визначити наявність пульсу, наявність самостійного дихання і реакції зіниць на світло.
  • Зупинка кровотечі.
  • Накладення джгута.

Щоб уникнути травм і неприємних наслідків обов’язково дотримуйтесь техніку безпеки на воді, на сонці, в дорозі.

Транспортування хворого

Обов’язковий пункт медичної допомоги на курорті — транспортування потерпілого в рідне місто для продовження лікування та проведення подальшої реабілітації. Медична компанія «Айболит» пропонує широкий спектр медичних послуг, основна серед яких це транспортування хворих по Україні, за кордон. Всі транспортування проходять на реанімобілі, який оснащений сучасним обладнанням та медичними препаратами. Реанімобіль комплектують виходячи зі стану здоров’я пацієнта і дальності перевезення. Виходячи їх цих факторів, також формують і бригаду спеціалістів, як правило, вона складається з 2-3 чоловік. Кількість персоналу також залежить від стану пацієнта і поставленого діагнозу.

При погіршенні стану хворого комплектація реанімобіля дозволяє провести ряд реанімаційних процедур. Обов’язкові заходи під час будь-якого транспортування — моніторинг життєвих функцій організму і підтримання їх на належному рівні. Як правило, медики дозволяють присутність супроводжуючих осіб під час транспортування, але в критичних і складних ситуаціях можуть відмовити близьким і родичам в цьому. Компанія «Айболит» більше 10 років практикує медичні транспортування, тому можете бути впевненими в якості пропонованих послуг.