Контакт-центр цілодобово

Як перевезти хворого з травмою грудної клітки?

Июнь, 2, 2016

Травмування кісток і внутрішніх органів грудної частини може спричинити виникнення трагічних наслідків, особливо, якщо супроводжуються ураженням легень, серця, великих судин. Адже це життєво важливі органи, від роботи яких залежить стан хворого в подальшому. Необхідно терміново викликати швидку допомогу і транспортувати тяжко хвору людину в медичну установу.

Лікарська бригада медичної компанії «Айболит» допоможе доставити потерпілого у вказане місце, надаючи йому по дорозі комплекс необхідної допомоги. Адже в розпорядженні медиків знаходяться сучасні автомобілі, укомплектовані спеціальною моніторинговою і реанімаційною апаратурою.

Невідкладна допомога

Найбільш загрозливими для людського життя ускладненнями, якими можуть супроводжуватися пошкодження грудини, вважаються:

  • Тампонада серця;
  • Задуха травматична;
  • Пневмоторакс;
  • Гемоторакс;
  • Емфізема середостіння і ін.

Такі постраждалі повинні бути доставлені в лікарню в найкоротші терміни, де їм проведуть необхідні медичні процедури. Травми грудного відділу бувають закритими ізольованими, відкритими і поєднаними. Кожен з видів пошкодження відрізняється симптоматикою і способом надання першої медичної допомоги.

Основними проявами такого виду травм вважаються:

  • Порушення кровообігу;
  • Біль на пошкодженій ділянці, яка посилюється при стисненні грудини та під час кашлю;
  • Дихання стає поверхневим і коротким і ін.

При цьому жертва набагато краще себе почуває, якщо знаходиться в сидячому положенні.

Перша медична допомога потерпілому включає в себе використання знеболюючих засобів. Для цього пацієнтові вводять анальгетик, який не буде пригнічувати дихання. Якщо спостерігається кровотеча, слід оперативно зупинити її і накласти пов’язку на рану. При множинних переломах ребер медики використовують паравертебральную блокаду. Даний метод ефективний в якості і знеболення, і профілактики легеневих ускладнень в майбутньому.

Особливості перевезення

Транспортування хворого з пошкодженням грудини здійснюється під наглядом досвідчених медпрацівників. Адже стан жертви може дестабілізуватися, а це тягне за собою непоправні наслідки.

Кожна медична машина оснащена обладнанням, за допомогою якого фахівці зможуть визначити вид і тяжкість травми, моніторити роботу основних систем організму, а також провести реанімаційні заходи в екстрений момент.