Контакт-центр цілодобово

Виведення із запою на дому

Февраль, 12, 2012

Запій — це важкий стан хворого на алкоголізм, який характеризується постійною потребою організму в алкоголі, коли неможливо контролювати його кількість вживання. Самопочуття значно погіршується, коли людина намагається відмовитися від його вживання.

Запій викликає тяжкі наслідки для здоров’я хворого, тому що в крові накопичується дуже велика кількість токсинів і порушується обмін речовин, що веде до серйозних ускладнень, аж до летального результату. Тому, чим швидше буде надана кваліфікована допомога, тим краще.

Виведення із запою на дому — допомога, яка надається в будь-який час доби. Виведення із запою на дому має здійснюватися досвідченими спеціалістами. Медична компанія «Айболит» надає кваліфіковану медичну допомогу на дому, а саме послугу — виведення із запою на дому.

Є ряд обставин, коли виведення із запою на дому не може бути здійснене і варто вдатися до амбулаторного лікування. Це пов’язано в першу чергу з ускладненнями, які можуть бути викликані літнім віком, важкими захворюваннями. Не потрібно забувати, що вивести хворого в тверезий стан можна тільки тоді, коли грамотно призначені медикаменти і присутня згода хворого.