Контакт-центр цілодобово

Викликати терапевта додому

Март, 3, 2012

Кожен з нас може захворіти. Будь-який збій в організмі: головний біль, підвищений тиск, температура, нудота і багато іншого, вимагає грамотної діагностики та правильного лікування. Йдучи в аптеку за ліками, ми не зможемо правильно підібрати собі препарат. Піддавшись рекламі, ми купуємо препарати, які короткочасно полегшують стан, але проблему не вирішують. Хвороба починає прогресувати, з’являються нові симптоми і стан погіршується.

Не треба ускладнювати перебіг хвороби. При перших ознаках захворювання, необхідно залишитися вдома і викликати терапевта додому. Але ось і тут проблема, дільничні терапевти перевантажені викликами, обслуговуючи в день по 10-15, а в період епідемії і по 20-25 викликів, доктор не зможе тривалий час обслуговувати ваш виклик. Від грамотної діагностики залежить і правильне лікування.

Якщо Ви вирішили викликати терапевта додому медичної клініки «Айболит», Ви отримаєте поглиблений огляд, належну увагу, грамотну діагностику і правильне лікування. Якщо необхідна консультація вузьких спеціалістів, проходження аналізів, діагностичних заходів, ми можемо це забезпечити. Користуйтеся послугами лікарів медичної клініки «Айболит» і Ви залишитеся дійсно задоволені. Будьте здорові.