Контакт-центр цілодобово

Викликати реанімаційну бригаду Дніпро

Липень, 2, 2012 Викликати реанімаційну бригаду Дніпро

Приватна швидка та невідкладна медична допомога «Айболит» в своєму складі має бригади інтенсивної терапії, які знаходяться цілодобово на чергуванні і Ви в будь-який момент за необхідності можете викликати реанімаційну бригаду Дніпро.

Служба швидкої допомоги «Айболит» забезпечена спеціалізованими реанімобілями, в яких є все необхідне медичне обладнання, яке дозволяє провести реанімаційні заходи, провести інтубацію, штучну вентиляцію легенів, дефиібрилляцію, моніторування всіх життєво важливих систем організму, експрес-лабораторію, які дозволяють надавати медичну допомогу пацієнтам, які знаходяться в критичному стані.

У платній швидкій медичній допомозі «Айболит» бригади укомплектовані лікарями-анестезіологами, фельдшерами-анестезистами, які мають великий досвід роботи в невідкладних та критичних станах. Медична компанія «Айболит» має весь перелік медикаментів для надання допомоги пацієнтам, які знаходяться у важкому і вкрай важкому стані. Викликати реанімаційну бригаду Дніпро Ви можете в будь-який час за одним із цілодобових номерів телефонів або ж зв’язатися з нами по Skype (логін – aybolit2005). Реанімаційна бригада надасть медичну допомогу, відновить всі життєво важливі функції організму, доставить пацієнта до лікувального закладу відповідного профілю.