Викликати медичну швидку допомогу


Викликати медичну швидку допомогу необхідно в разі нещасного випадку (ДТП, падіння людини з висоти), раптово виникненого захворювання, пологах і пов’язаних з вагітністю ускладненнях. Для того, щоб викликати медичну швидку допомогу потрібно набрати телефонний номер з мобільного телефону «903» і на протязі 5 хвилин з моменту надходження виклику до Вас виїде медична швидка допомога для дорослих і дітей «Айболит».

Протягом 10-15 хвилин з моменту звернення бригада швидкої медичної допомоги буде біля ліжка хворого. Лікар проведе опитування, огляд пацієнта, буде поставлено діагноз, надана необхідна медична допомога. За показниками проводиться госпіталізація пацієнтів для проведення лабораторних та інструментальних методів дослідження та подальшого лікування. В залежності від віку та виду патології, наявний у пацієнта, може бути направлена ​​спеціалізована бригада — педіатрична, кардіологічна, психіатрична.

 

Ключові слова:
викликати медичну швидку допомогу, викликати медичну швидку допомогу швидко, викликати медичну швидку допомогу недорого, викликати медичну швидку допомогу Черкаси, викликати медичну швидку допомогу Дніпропетровськ, викликати медичну швидку допомогу Київ, викликати медичну швидку допомогу Буковель, викликати медичну швидку допомогу Крим, медична швидка допомога, виклик медичної швидкої допомоги, викликати швидку допомогу