Контакт-центр цілодобово

Виклик лікаря додому в Дніпрі

Травень, 8, 2018 Перевезти хворого на поїзді

Здоров’я – це не тільки найважливіша складова людського життя, а й досить тендітна і непередбачувана річ. Якщо не вживати профілактичних заходів, то в певну пору року злягти вдома з вірусним захворюванням – просто питання часу.

Раніше виклик лікаря додому в Дніпрі, як і в інших містах України, здійснювався надзвичайно просто – існувала книга запису виклику дільничного лікаря. Після дзвінка в реєстратуру пацієнтові залишалося лише дочекатися його приходу, а не прийти він не міг. Крім того, після візиту він зобов’язаний був відзвітувати по кожному з пацієнтів. На жаль, деякі хворі цим зловживали.

Але з 2018 року процедура виклику змінилася, і лікар, з яким було підписано декларацію, не зобов’язаний приходити до хворого, обмежившись консультацією в телефонному режимі або чекаючи його у себе на прийомі. З одного боку, це суттєво економить час лікаря, дозволяючи йому ходити тільки до тих хворих, які дійсно цього потребують. З іншого боку – це створює певні незручності людям, які відчувають себе не в змозі самостійно піти до медичного закладу, але за мірками лікаря не входять до тієї групи хворих, яким необхідно очікувати його візиту додому.

Як же діяти в подібному випадку? А випадки бувають різні

  • Для деяких людей температура 37,2 – це ще не причина пропускати роботу, а для когось – привід писати заповіт.
  • Захворівши, молода мама, що сидить вдома в декреті, навряд чи захоче йти до лікарні з маленькою дитиною, щоб додатково не ризикувати її здоров’ям.
  • Літнім людям і людям з хронічними захворюваннями в погану погоду важко добиратися до медичної установи тощо.

Виклик лікаря Дніпро

Це, звичайно ж, ніяк не виправдовує небажання людей йти до лікаря. Тим більше, що у останнього швидше за все знайдуться пацієнти з більш серйозними діагнозами, ігнорувати яких йому ніяк не можна. Але, в будь-якому випадку, у хворої людини завжди повинен бути вибір. І він є – можна довго сидіти в черзі до лікаря, а можна скористатися послугами приватних медичних компаній. Саме для таких ситуацій в нашій компанії передбачена послуга “Виклик лікаря – Дніпро”.

Наша медична служба працює цілодобово. Щоб викликати лікаря в Дніпро, необхідно зателефонувати за номерами телефонів, які вказані на сайті, і пояснити диспетчеру причину виклику. Штат нашого медичного центру складається з досвідчених фахівців – не тільки терапевтів, але й лікарів вузької спрямованості. При необхідності у Вас є можливість викликати додому лікаря-невропатолога, офтальмолога, ортопеда, кардіолога тощо.

Досвідчені лікарі компанії “Айболіт” мають високу кваліфікацію і володіють цінними знаннями, мають у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для діагностики захворювання.

Приватний лікар (Дніпро) приїде до хворого в будь-якій ситуації, незважаючи на тяжкість стану, серйозність передбачуваного діагнозу і погодні умови. Він може не тільки оглянути пацієнта вдома, але й, за деяких обставин, призначити додаткові обстеження, а також виписати лікарняний лист. У важких випадках приватний лікар може прийняти рішення про госпіталізацію хворого.

Виїзд лікаря додому в Дніпрі від компанії Айболіт

Виїзд лікаря додому в Дніпрі здійснюється на сучасних медичних автомобілях, оснащених необхідною апаратурою та спецзасобами на той випадок, якщо знадобиться терміново доставити хворого до медустанови. При цьому, вибір клініки для госпіталізації (державної або приватної) залишається за пацієнтом.

Послуга “виїзд лікаря додому – Дніпро” від приватної компанії “Айболіт” – це:

  • Медична допомога висококваліфікованих професіоналів.
  • Швидка діагностика з використанням сучасної апаратури.
  • Оперативне реагування на виклик.
  • Індивідуальний і дбайливий підхід до кожного пацієнта.