Контакт-центр цілодобово

Викликати дитячого лікаря додому

Июнь, 19, 2012

Дуже часто батьки не знають як правильно чинити, коли у дитини з’являються перші ознаки захворювання. Іноді з хворою дитиною йдуть на прийом до лікаря в поліклініку, що категорично заборонено, якщо у дитини температура, кашель, нежить або інші ознаки хвороби. Це небезпечно як для самої дитини, так і для оточуючих його дітей. Тому батьки зобов’язані викликати дитячого лікаря додому (Дніпро, Черкаси), щоб не бути джерелом інфікування.

Викликати дитячого лікаря додому (Дніпро, Черкаси) — це найправильніше рішення. Таким чином дитина зберігає постільний режим, виконує призначення лікаря-педіатра (дитячого лікаря). Викликати лікаря додому — це можливо не тільки коли Ваша дитина хвора, але і коли йому необхідно провести профілактичний огляд. Медична компанія «Айболит» і її високопрофесійний медичний склад завжди готова Вам допомогти.

Медична компанія «Айболит» надає послуги по виклику дитячого лікаря додому в Дніпрі, Черкасах, а також таких містах, селищах міського типу і селах Івано-Франківської області: Драгобрат, Микуличин, Яблуниця, Делятин, Ланчин, Заріччя, Ясіня, Ворохта, Буковель, Татарів, Яремче, Поляниця.