Виклик швидкої допомоги з мобільного телефону


Виклик швидкої допомоги з мобільного телефону необхідний у випадку раптового захворювання, нещасного випадку, пологів і ускладнень вагітності. Для цього необхідно набрати телефонний номер «903». Виклик буде прийнятий диспетчером, протягом 2-х хвилин бригада швидкої допомоги виїде, а протягом 10-ти хвилин буде у Вас для надання швидкої медичної допомоги.

Виклик швидкої допомоги з мобільного телефону спеціалізованої (кардіологічну, психіатричну, педіатричну) можна здійснити, враховуючи при цьому вік пацієнта і вид захворювання, що є у нього. Прибувши до пацієнта, проводиться опитування, огляд, додаткові дослідження, зокрема електрокардіографія, вимірювання рівня глюкози в крові, ацетону в сечі. Встановлюється діагноз, після чого надається необхідна медична допомога. При необхідності пацієнт госпіталізується в стаціонар лікувального закладу.

 

Ключові слова:
викликати швидку допомогу з мобільного телефону, викликати швидку допомогу з мобільного телефону недорого, викликати швидку допомогу з мобільного телефону швидко, викликати швидку допомогу з мобільного телефону Черкаси, викликати швидку допомогу з мобільного телефону Дніпропетровськ, викликати швидку допомогу з мобільного телефону Київ, викликати швидку допомогу з мобільного телефону Буковель, викликати швидку допомогу з мобільного телефону Крим, виклик швидкої допомоги з мобільного телефону, виклик швидкої допомоги з мобільного телефону Черкаси, виклик швидкої допомоги з мобільного телефону Дніпропетровськ, виклик швидкої допомоги з мобільного телефону Київ, виклик швидкої допомоги з мобільного телефону Буковель, виклик швидкої допомоги з мобільного телефону Крим, викликати швидку допомогу з мобільного телефону в Черкасах, викликати швидку допомогу з мобільного телефону в Дніпропетровську, викликати швидку допомогу з мобільного телефону в Києві, викликати швидку допомогу з мобільного телефону в Буковелі, викликати швидку допомогу з мобільного телефону в Криму