Контакт-центр цілодобово

Виклик швидкої допомоги на серцевий напад Дніпро

Июль, 2, 2012

Служба швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит» надає послуги вузькопрофільної медичної допомоги — виклик швидкої допомоги на серцевий напад Дніпро (виклик кардіологічної бригади Дніпро). Протягом 24 годин у медичній компанії «Айболит» чергує спеціалізована кардіологічна лікарська бригада, готова прийти на допомогу до пацієнта з кардіологічною патологією.

Бригади платної швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит» укомплектовані всім необхідним медичним обладнанням для надання медичної допомоги пацієнтові з кардіологічною патологією. Перелік медикаментів в медичних сумках приватної швидкої медичної допомоги «Айболит» дозволяє ефективно відновити серцевий ритм, на ранніх етапах почати тромболітичну терапію в разі її необхідності. Виклик швидкої допомоги на серцевий напад Дніпро можна здійснити, набравши один із цілодобових номерів телефонів. При необхідності після надання медичної допомоги пацієнт госпіталізується кардіологічною бригадою швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболіт» до лікувальної установи необхідного профілю.

Приватна швидка та невідкладна медична допомога «Айболит» може здійснити виклик швидкої медичної допомоги на серцевий напад в таких містах, селищах міського типу і селах:
Івано-Франківська область:
Івано-Франківськ, Татарів, Яремче, Ворохта, Драгобрат, Микуличин, Яблуниця, Делятин, Ланчин, Поляниця, Заріччя, Ясиня, Буковель;
м. Черкаси, Черкаська область, Україна