Контакт-центр цілодобово

Виклик педіатра. Дніпро

Июнь, 26, 2012

Медична компанія «Айболит» представляє послугу виклик педіатра (Дніпро). Причина, по якій ми розвиваємо цей напрямок — все менше і менше лікарів хочуть працювати педіатрами. У дитячих поліклініках все більше і більше ділянок, які не мають свого прикріпленого лікаря-педіатра, а в Дніпропетровську при реформуванні швидкої медичної допомоги педіатрична служба була ліквідована.

Завдяки нашій послузі ви зможете отримати кваліфіковану педіатричну допомогу для своєї дитини не виходячи з дому. Часто буває, що при візиті педіатра ви отримуєте лише рекомендацію звернутися до лікарні для стаціонарного лікування, а прийшовший оглянути вашу дитину лікар навіть приблизно не може сказати, яке у малюка захворювання. Ми ж надаємо послуги досвідчених педіатрів.

Спеціалісти нашої компанії проведуть огляд дитини, дадуть необхідні рекомендації і випишуть ліки. А в разі, якщо госпіталізація дійсно необхідна, наша служба зможе доставити вашу дитину в лікарню в максимально швидкі терміни.

При відмові від госпіталізації ми зможемо забезпечити постійне спостереження педіатром на дому, де наші кваліфіковані спеціалісти нададуть вашому малюкові максимум уваги. Ми пропонуємо забезпечити одужання вашої дитини в максимальні строки, а також поклопочемся про те, щоб ніхто в родині більше не захворів (якщо захворювання інфекційне).

Виклик педіатра Дніпро — це компанія «Айболит».