Контакт-центр цілодобово

Виклик дитячого лікаря

Март, 21, 2012

Діти — це наше майбутнє. Особлива увага повинна приділятися здоров’ю дитини. Необхідно стежити за фізичним та психомоторним розвитком Вашої дитини, правильно організувати режим дня, харчування, проводити профілактику різних захворювань. Виклик дитячого лікаря — одна з послуг, яку надає медична компанія «Айболит».

Лікар-педіатр може дати корисну пораду, надати кваліфіковану допомогу на дому. Не потрібно самостійно лікувати дитину, краще здійсніть виклик дитячого лікаря швидкої медичної допомоги «Айболит» і наш дитячий лікар негайно виїде до Вас і допоможе дитині. Виклик дитячого лікаря додому потрібен, якщо Вашому малюкові стало погано. Не потрібно їздити по лікарнях, надайте здоров’я Вашої дитини нашим спеціалістам. Життя дитини часто залежить від швидкого приїзду лікаря-педіатра, тому виклик дитячого лікаря додому найбільш оптимальний варіант.

Викликати дитячого лікаря тепер стало набагато простіше — просто наберіть короткий номер 903 з мобільного телефону і диспетчер швидко прийме від Вас виклик і негайно скоординує лікарську бригаду у складі лікаря-педіатра і фельдшера. Викликати дитячого лікаря необхідно при перших же ознаках нездужання дитини. Не зволікайте! Викликайте швидку медичну допомогу «Айболит».