Контакт-центр цілодобово

Виклик бригади швидкої допомоги Дніпро

Июль, 11, 2012

Здійснюючи виклик бригади швидкої допомоги Дніпро, про що Ви думаєте в першу чергу? Коли ж приїде бригада? Чи знайдуться у них необхідні медикаменти? Не відправлять вони хворого в стаціонар без необхідності? Чи дадуть консультацію?

Чи не краще в цей момент приділити увагу хворому, а не здаватися купою непотрібних питань? Якщо Ваша відповідь «Так», то виклик бригади швидкої допомоги Дніпро медичної компанії «Айболит» надасть Вам таку можливість. На дзвінок Вам відповість досвідчений диспетчер, який на зв’язку цілодобово, здатний миттєво оцінити ситуацію і прийняти єдино правильне рішення. Наші диспетчера допоможуть визначити причину невідкладного стану і направити до Вас лікарську бригаду швидкої допомоги відповідного профілю. Виклик швидкої та невідкладної допомоги можливий цілодобово.

У службі працюють лікарі та фельдшери вищих категорій, в тому числі реаніматологи та анестезіологи, в розпорядженні яких повний комплект медикаментозного забезпечення, лабораторна експрес-діагностика, апарат реєстрації ЕКГ. Все це дозволяє надавати невідкладну допомогу всім категоріям хворих в незалежності від тяжкості стану. Під час надання медичної допомоги застосовуються витратні матеріали тільки одноразового використання.