Контакт-центр цілодобово

Виїзд лікаря додому Дніпро

Июль, 2, 2012 Виїзд лікаря додому Дніпро

В приватній швидкій медичній допомозі «Айболит» Ви можете скористатися послугами наших спеціалістів. Наприклад, виклик педіатра, невропатолога, хірурга, терапевта, гастроентеролога, алерголога, ендокринолога та інших вузькихспеціалістів. Виїзд лікаря додому Дніпро здійснюється відразу після вашого дзвінка, наші кваліфіковані спеціалісти в найкоротший час прибудуть до Вас, адже здоров’я – це важливіше всіх справ на світі.

Ми надамо вам необхідну кваліфіковану допомогу при необхідності з подальшою госпіталізацією. Виїзд лікаря додому Дніпро проводиться в повній комплектації апаратури та медикаментозного забезпечення. З виїздом наших високопрофесійних лікарських бригад вашому здоров’ю більше нічого не загрожує. Телефонуйте до нас за коротким номером 903 з мобільного телефону або ж (056) 767-02-02, (067) 473-33-03, (050) 842-03-03. Також Ви можете зв’язатися з нами по Skype за логіном aybolit2005.

Так само ми можемо здійснити виїзд доктора додому в таких міста, селищах міського типу і селах:
м. Черкаси, Черкаська область, Україна.

Івано-Франківська область:

Татарів, Яремче, Поляниця, Заріччя, Ясіня, Ворохта, Драгобрат, Микуличин, Яблуниця, Делятин, Ланчин, Буковель, Івано-Франківськ.