Контакт-центр цілодобово

Викликати платну швидку допомогу

Август, 26, 2015 Викликати платну швидку допомогу

Людське життя — це тендітний посуд, який в найнесподіваніший момент може дати тріщину. У такому екстреному випадку важливо знати, що лікарська допомога близька, що незабаром професіонали зроблять все можливе, щоб врятувати потерпілого.

Виклик платної швидкої допомоги в такій ситуації є єдиним правильним рішенням. Адже державні медичні служби з причини своєї завантаженості не завжди встигають вчасно приїхати до хворого. А іноді від оперативності прибуття фахівців залежить життя потерпілого.

Приводи для виклику медиків

Перш ніж викликати платну швидку допомогу, слід переконатися, що випадок насправді серйозний і є загрозою для життя людини. Швидку потрібно викликати при таких станах:

  • раптовий больовий синдром різної локалізації;
  • втрата свідомості;
  • психічні розлади;
  • порушення дихання;
  • травми будь якої етіології;
  • порушення роботи системи кровообігу;
  • сильні опіки (хімічні або термічні);
  • рясна кровотеча;
  • інтоксикації та ін.

Малюкам до 1 року викликати лікарів потрібно за будь-що: сильні коліки, блювота, температура і т. д.

Правила виклику

Викликати платну швидку допомогу можна цілодобово і щодня. Необхідно тільки зателефонувати в медустанову, розповісти про симптоми захворювання, а диспетчер з отриманих даних визначить, яку бригаду слід направити на виїзд. Це може бути педіатрична, кардіологічна, травматологічна, психіатрична, неврологічна, хірургічна та інші спеціалізовані бригади.

Навіть якщо це дорожньо-транспортна пригода слід вказати по телефону, чи є серед потерпілих діти, тяжкість стану всіх жертв. Адже від цього буде залежати не тільки спеціалізація виїзної бригади, але і комплектація реанімобіля.
Диспетчеру важливо вказати стать і вік потерпілого, розповісти, що і коли трапилося, яка долікарська допомога була надана. Необхідно точно назвати адресу, за якою потрібно їхати лікарям. Також вказати не тільки прізвище, ім’я та по батькові хворого, але і такі ж дані викликаючого.

Платна швидка допомога «Айболит» приїде на виклик в лічені хвилини. У нашому розпорядженні сучасний реанімаційний транспорт, обладнаний медичною апаратурою. Ми допоможемо будь-якому пацієнтові, а при необхідності транспортуємо його у відповідне відділення клініки. Ми гарантуємо якісний і високий рівень надаваних послуг.