Контакт-центр цілодобово

Відкриття стоматологічної поліклініки в Запоріжжі

Август, 30, 2013

Багато людей намагаються якомога рідше посміхатися, щоб приховати відсутність зуба. Однак втрата зубів позначається не тільки на зовнішній привабливості і естетики посмішки, але і на самопочутті.

Якщо зуб врятувати не вдалося, треба обов’язково звернутися до хорошого стоматолога і відновити втрату за допомогою зубного імпланту, і не баріться, вам може знадобиться екстрена стоматологічна допомога.

Зубна імплантація вважається інноваційним і продуктивним методом реконструкції втрачених зубів. Штучний зубний корінь (імплант) створюється за найсучаснішими медтехнологіями на базі точних розрахунків.

Сучасна імплантація відрізняється безболізністю і малотравматичністю. Якщо імплант підібраний правильно, то штучний зуб добре приживеться, буде прекрасно витримувати жувальні навантаження і виконувати інші функції протягом багатьох років.

При втраті одного або декількох зубів лицьові кістки починають деформуватися. Процес деформації є результатом нерівномірного жувального навантаження, що надається на тканину кістки.

Відсутність зубів порушує роботу шлунково-кишкового тракту і може привести до виникнення цілого ряду захворювань.

Імплантами виправляють будь-які зубні дефекти, в тому числі і множинні. Встановлення подібних зубних протезів не припускає препарування сусідніх зубів. В результаті їх цілісність повністю зберігається. Імпланти можна встановлювати і при хворобі ясен в стадії ремісії. Після встановлення доступ до ясен не перекривається, тому лікар може їх лікувати безперешкодно.

Дуже важлива естетична складова. Імпланти володіють природним зовнішнім виглядом. Їх практично неможливо відрізнити від природних зубів. Імпланти не створюють дискомфорту, не потребують особливого догляду і додаткових способах кріплення.

У сучасній стоматології найактуальнішими є імпланти на гвинтах. У таких протезах роль зубного кореня грає гвинт. При цьому зубна коронка, яка встановлюється на гвинт, має вигляд натурального зуба. За допомогою гвинтових імплантів можна встановити не тільки одиничну коронку, а й мостовидний протез.

Імпланти виготовляються з гіпоалергенних матеріалів. Завдяки цій властивості монтаж протеза не викликає подальших ускладнень.

Імплантація проводиться в три етапи. На першому етапі імплант імплантується в кістку щелепи. На другому етапі імплант зрощується з кістковою масою. Це процес в медицині називається «Остеоінтеграції». На фінішному етапі хірург-стоматолог встановлює зубну коронку. Імплант приживається зазвичай протягом півроку. На час його приживлення пацієнтові надягають тимчасові протезні конструкції. Процес остеоінтеграції проходить під лікарським контролем.