Контакт-центр цілодобово

Транспортувати хворого з травмою хребта

Ноябрь, 10, 2011 Транспортувати хворого з травмою хребта

Буває, що з людиною трапляється біда далеко від будинку, в чужому місті, де ні рідних, ні близьких, які могли б допомогти у догляді, немає. Особливо важко, коли мова йде про важкі захворювання або травми. Однією з найнебезпечніших травм вважається пошкодження хребта. Один неправильний рух — і потерпілий може залишитися інвалідом на все життя. Не кажучи вже про неправильне транспортування. Тому, дуже важливо добре продумати, чим і як транспортувати хворого з травмою хребта із Дніпра і звернутися за допомогою до фахівців — медичної компанії «Айболит».

Як правильно перевозити хворих зі спинальною травмою?

Якщо хоч один з пунктів транспортування хворого з травмою хребта виконаний неправильно, зростає ризик травми і спинного мозку, що може мати плачевні наслідки.

Тому правило № 1: не можна перевозити хворого в положенні на боці! Тільки на спині або животі, залежно від області пошкодження.
Правило № 2: укладати хворого на ноші можна тільки один раз. Ніяких повторних перекладань аж до прибуття до місця призначення робити не потрібно, особливо, якщо мова йде про подальше транспортування.

Правило № 3: іммобілізація. Це головна частина перевезення, без якої вона вважатиметься вельми небезпечною для життя пацієнта. Для іммобілізації при травмах різних відділів хребта користуються різними засобами:

  • жорсткими ношами;
  • щитами;
  • матрац-ноші з пінополістиролом;
  • шини різного типу.

Хоча слід пам’ятати, що деякі види шин старого зразка, що накладаються при травмі шийного відділу, можуть призвести до зміщення хребців або додаткового пошкодження, дробленню кістки. Фахівці компанії «Айболит» використовують лише сучасні іммобілізаційні матеріали, які забезпечують хворому повний спокій і безпечне транспортування.

Якісне медичне обслуговування і безперервне спостереження за станом пацієнта протягом шляхи також дуже важливі в перевезенні хворого з травмою хребта. Наші висококваліфіковані лікарі мають чималий досвід у транспортуваннях спінальних пацієнтів різного ступеня тяжкості.

Чим транспортувати хворого з травмою хребта

Небезпека спінальних травм полягає в тому, що будь-який різкий рух може потягнути за собою тяжкі наслідки, тому для того, щоб транспортувати хворого з одного міста в інше, потрібно користуватися послугами тільки досвідчених транспортно-медичних компаній. На запитання «Чим і як перевезти хворого з травмою хребта із Дніпра?» Ми відповідаємо: тільки реанімобілями компанії «Айболит». Вони м’яко пересуваються дорогами, завдяки сучасній системі амортизації, і оснащені всією необхідною медичною технікою.

Якщо для Вас важливі безпека і здоров’я близької людини і необхідно швидко і дбайливо транспортувати хворого з травмою хребта із Дніпра в будь-яке місто країни, звертайтеся в медичну компанію «Айболит». Ми гарантуємо професійне та відповідальне ставлення!