Контакт-центр цілодобово

Транспортувати хворого

Жовтень, 26, 2011

З 2004 року компанія «Айболіт» здійснює медичне транспортування хворих, які перебувають у важкому, критичному стані. За ці роки роботи наші фахівці отримали великий досвід з медичної перевезення хворих. Транспортування проводиться на комфортабельних автомобілях швидкої та невідкладної допомоги, оснащених сучасним високоякісним обладнанням, в супроводі реанімаційних бригад.

Більше 10 років успішної роботи в сфері медичних перевезень дозволили компанії «Айболіт» виробити чіткий алгоритм дій в кожній окремій ситуації: як при планових перевезеннях пацієнтів на різні відстані, так і при екстрених транспортуваннях.

Ми працюємо на будь-які напрямки: перевозимо хворих як по Україні, так і здійснюємо транспортування до медичних установ за кордоном.

Перевезення хворого: тільки професійний підхід!

Перш, ніж транспортувати хворого, наші фахівці беруть до уваги багато фактів:

 • Стан здоров’я пацієнта;
 • Вік і характер захворювання;
 • Відстань, на яке доведеться відправитися спеціалізованому транспорту з пацієнтом на борту;
 • Кількість необхідного медичного обладнання.

Всі ці чинники в комплексі впливають на те, яким буде перевезення хворих.

Після здійсненого виклику наш автомобіль негайно виїжджає та прибуває на місце в максимально короткі терміни з моменту прийняття рішення про можливість і необхідність перевезення.

На борту санітарного авто обов’язково будуть знаходитися лікар відповідного профілю, медична сестра та, якщо того вимагає стан хворого, фельдшер.

Всі водії компанії «Айболіт» – професіонали з величезним досвідом водіння. Навіть у найскладніших і поганих дорогах вони дбайливо доставляють пацієнтів до місця призначення.

Потужний технічний арсенал

Наземне медичне транспортування хворого здійснюється на реанімобілі, а також на медичних транспортних машинах, що представляють собою більш прості автомобілі, які пристосовані для перевезення неважких хворих. Всі наші машини оснащені спеціальним сучасним обладнанням, а також автономними кондиціонерами і обігрівачами, і дозволяють здійснювати перевезення хворих на великі відстані з високою швидкістю, завдяки чому забезпечується транспортування важких, реанімаційних, лежачих і звичайних пацієнтів.

Медична служба «Айболіт» має в своєму розпорядженні медичне обладнання, яке відповідає всім сучасним вимогам, що дозволяє нам транспортувати хворого, який перебуває в критичному стані. Зокрема, мова йде про пацієнтів, які потребують штучної вентиляції легенів і дозованого введення сильнодіючих препаратів.

Технічний арсенал наших автомобілів включає таке важливе оснащення:

 • Шприцевий насос;
 • Вакуумні шини;
 • Кардіографи;
 • Мобільний апарат УЗД;
 • Транспортний комір Шансу;
 • Мішок Амбу;
 • Різні види носилок;
 • Транспортні стежать монітори;
 • Дефібрилятор і ін.

Все це обладнання дозволяє нашим фахівцям тримати під контролем кожну секунду транспортування. У важких та критичних станах, на жаль, нерідко можуть виникати неприємні несподіванка, до яких обов’язково повинні бути готові супроводжують медики. У наших фахівців все необхідне буде завжди під рукою.

Компанія «Айболіт» має великий досвід транспортування критичних хворих на значні відстані, що сягають декількох тисяч кілометрів.