Контакт-центр цілодобово

Транспортувати лежачого хворого за кордон

Февраль, 12, 2016

Якщо важке захворювання позбавляє людину змоги самостійно рухатись, то важко і йому, і його родичам. Адже лежачі хворі потребують особливого догляду та максимум уваги. Тим більше, що часто виникає потреба перевезти лежачого хворого за кордон, адже саме зарубіжні клініки іноді можуть гарантувати ефективне лікування складного недуга.

Додаткова діагностика, реабілітація в спеціалізованому центрі, проходження необхідних медичних процедур – все це є невід’ємними складовими лікування. Важливо пам’ятати, що транспортуванням важкохворого повинні займатись лише справжні професіонали, якими являються лікарі медичної компанії «Айболит».

Правильна підготовка

Перед тим, як перевезти лежачого хворого за кордон, слід його добре підготовити. Перш за все спеціалісти оцінюють стан пацієнта, при необхідності стабілізуючи роботу основних систем організму. За день до поїздки лікар уважно спостерігає за ним, а також вимірює рівень цукру в крові, температуру тіла, артеріальний тиск, перевіряє пульс та інші показники.

Зі сторони сім’ї також потрібна відповідна допомога. Рідні повинні підготовити хворого морально, пояснивши йому важливість та безпечність майбутнього перевезення. Також родичі підготовляють необхідні особисті речі пацієнта та документи.

Особливості медичного транспортування

Перевезення важкохворого – це задача, котра під силу лиш справжнім професіоналам, адже під час дороги стан його може погіршитись, а в такому випадку знадобиться екстрена медична допомога. Лікарі, котрі будуть супроводжувати людину, контролюватимуть стан шкіри та слизових оболонок, не допускаючи їх пересихання.

Транспортування здійснюється на спеціальному реанімаційному автомобілі. Устаткування реанімобіля дозволяє створити в салоні підходящий мікроклімат, а його специфічна комплектація дозволяє надати медичну допомогу при виникненні ускладнень та непередбаченого погіршення стану людини, яку транспортують. В такому медичному транспорті є:

  • Апарат для штучної вентиляції легенів;
  • Дефібрилятор;
  • Пульсоксиметр;
  • Електровідсмоктувачі;
  • Інфузомат;
  • Засоби для інгаляції кисню;
  • Комфортні носилки;
  • Засоби для іммобілізації;
  • Сучасні медикаменти та ін..

Якщо потрібно, то спеціалісти під час перевезення періодично змінюватимуть положення хворого. Оснащення машини дозволяє також в критичну хвилину провести реанімаційні процедури.

Лікарі медичної компанії «Айболит» доставлять хворого в найважчому стані швидко та правильно!