Контакт-центр цілодобово

Транспортувати хворого в коматозному стані

Июнь, 3, 2013

У людини, що знаходиться в комі, відбуваються метаболічні зміни. Тривалість коми залежить від тяжкості ушкодження головного мозку. Чим більше триває кома, тим гірше прогноз для пацієнта. При термінальній комі відбувається смерть головного мозку. Мозок не виконує свої функції, порушується обмін речовин в тканинах мозку. Порушується діяльність систем організму (серцево-судинної, дихальної, сечовидільної систем, шлунково-кишкового тракту). При зниженні температури тіла, зниження артеріального тиску нижче 80 мм.рт.ст., зникнення рефлексів, настає смерть головного мозку.

До коми можуть призвести різні причини (захворювання головного мозку, ендокринні порушення, порушення водно-електролітного балансу, газообміну, отруєння організму). Дуже часто слідом за комою настає летальний результат або смерть мозку. Якщо пацієнту вчасно не надати допомогу і не встановити причину коми, може наступити смерть мозку або всього організму. Хворі в комі перебувають на лікуванні у відділенні реанімації. Якщо Вам необхідно транспортувати хворого в коматозному стані, необхідне тільки медичне перевезення, під час якого хворого буде супроводжувати лікар-реаніматолог. Хворі в комі повинні транспортуватися тільки сучасними машинами швидкої допомоги — реанімобілями, в яких можливо створити умови, близькі до відділення реанімації (підключення пацієнта до апарату штучної вентиляції легенів, подача кисню, проведення інфузійної терапії, моніторинг життєво-важливих функцій організму (частоти пульсу, серцевих скорочень, артеріальний тиск, дихання, сатурація — насичення крові киснем)).

Перевезти хворого в коматозному стані, дотримуючись перераховані вище умови, Ви можете, звернувшись в медичну компанію «Айболит». Це приватна швидка допомога, яка здійснює платні перевезення хворих у будь-якому стані, навіть без свідомості, по місту, по Україні, за кордон. Бригади швидкої допомоги «Айболит» надають допомогу хворим відповідно до сучасних протоколами, також надаються санітарні послуги під час перевезень.