Контакт-центр цілодобово

Транспортування хворого за місто, на дачу

Листопад, 28, 2011

Часто виникає потреба транспортувати хворого за межі певного населеного пункту. Це і транспортування хворих з лікувального закладу в спеціалізовані клініки, і транспортування видужуючих в реабілітаційні центри та санаторії, і транспортування після лікування на доліковування або одужання додому – за місто, в селище або сільську місцевість.

Часто в дорозі хворі потребують у супроводі медичних працівників, медикаментозної підтримки, моніторингу життєво важливих функцій. Медична компанія «Айболит» надає таку послугу, як транспортування за місто хворого з супроводом висококваліфікованим медичним персоналом. Транспортування здійснюється обладнаними реанімобілями.

Транспортування за місто хворого – нелегке завдання, тому що в дорозі може трапиться все, що завгодно. Тому лікарську бригаду складають лікарі вищих категорій і фельдшера з великим досвідом роботи, за кермом наших реанімобілів знаходяться водії з великим стажем водіння. Співробітники медичної компанії «Айболит» зроблять все можливе (і неможливе) для того, щоб транспортування за місто пройшло без ускладнень стану пацієнта.

Перевезення на дачу пацієнтів, які не мають можливість самостійно пересуватися, здійснюється медичною компанією «Айболит». Перевезення на дачу проводиться на санітарному транспорті (спеціалізована машина швидкої допомоги), при цьому пацієнт знаходиться під постійним медичним наглядом, яке включає в себе реєстрацію електричної активності серця, артеріального тиску, сатурацію кисню в крові, візуальний контроль за станом пацієнта, якого транспортують.

При необхідності під час перевезення на дачу може бути надана медична допомога в залежності від основного захворювання пацієнта і ускладнень. Перенесення пацієнта до автомобіля і назад здійснюється медичними працівниками на спеціальних ношах.