Контакт-центр цілодобово

Транспортування за місто хворого

Ноябрь, 28, 2011

Часто виникає потреба транспортувати хворого за межі певного населеного пункту. Це і транспортування хворих з лікувального закладу в спеціалізовані клініки, і транспортування видужуючих в реабілітаційні центри та санаторії, і транспортування після лікування на доліковування або одужання додому — за місто, в селище або сільську місцевість.

Часто в дорозі хворі потребують у супроводі медичних працівників, медикаментозної підтримки, моніторингу життєво важливих функцій. Медична компанія «Айболит» надає таку послугу, як транспортування за місто хворого з супроводом висококваліфікованим медичним персоналом. Транспортування здійснюється обладнаними реанімобілями.

Транспортування за місто хворого — нелегке завдання, тому що в дорозі може трапиться все, що завгодно. Тому лікарську бригаду складають лікарі вищих категорій і фельдшера з великим досвідом роботи, за кермом наших реанімобілів знаходяться водії з великим стажем водіння. Співробітники медичної компанії «Айболит» зроблять все можливе (і неможливе) для того, щоб транспортування за місто пройшло без ускладнень стану пацієнта.