Контакт-центр цілодобово

Транспортування хворого

Листопад, 7, 2011

Успішне та своєчасне перевезення пацієнта – чи не один з найважливіших факторів, що сприяють швидкому одужанню. Дуже часто з тих чи інших причин хворому немає сил або можливості самотужки дістатись до медичного закладу. Добре, якщо поблизу є транспорт, а стан здоров`я дозволяє здійснити звичайне перевезення. Але, якщо є бодай крапля ризику погіршення стану, доречним буде звернутись до послуг фахівців з медичних перевезень.

Ситуації, що потребують професійного втручання

Іноді стається так, що хвороба застала зненацька, наприклад, за містом в процесі відпочинку, або глибоко вночі у святкові дні. На жаль, державна швидка допомога не має достатньо ресурсів, а тому показник швидкодії далекий від задовільного. Тут у нагоді стають компанії, що займаються перевезенням потерпілих та можуть забезпечити надійне транспортування хворого, враховуючи тяжкість його стану.

Вчасна допомога

Частіш за все невідкладні стани потребують заходів іммобілізації та делікатної доставки людини до медичного закладу. Права на похибку у таких випадках , як правило, немає: чим швидше хворий потрапить до рук лікарів, тим більшими будуть його шанси на одужання. Час, що втрачено через зволікання, дуже дорого коштує, і виправляти помилки згодом вкрай важко. Тому, якщо хтось з ваших рідних знаходиться у зоні ризику за станом здоров`я, варто тримати напоготові візитівку та телефон.

Планове транспортування хворого та перевезення інвалідів

90% автівок абсолютно не пристосовані для транспортування хворого, тому що:

  • Стандартизована автомобільна підвіска навряд забезпечить спокій пацієнта, враховуючи стан дорожнього покриття;
  • Звичайні сидіння досить незручні для того, щоб перевезти людину, яка потребує особливого ставлення – відсутність фіксуючих ременів та спеціальних медичних меблів є неприпустимою;
  • У звичайному авто відсутнє потрібне обладнання.

Ось доволі переконливий перелік, який змушує замислитись у доцільності звернення до медичної фірми. Спеціалізовані комфортні мікроавтобуси мають сучасне устаткування, що дозволить надійно зафіксувати та безперестанно стежити за життєво важливими показниками людини. Також безперечним плюсом будуть габарити салону – є місце для родичів, які допоможуть заспокоїти пацієнта.

Щоб подорож була успішною

Дотримання деяких правил допоможе потерпілому почувати себе комфортніше навіть у такій малоприємній ситуації, як екстрена госпіталізація.

Чітко та якомога детальніше опишіть диспетчеру причину звернення. Будь-ласка, не приховуйте факти, які на перший погляд здаються вам дрібницями. Пам`ятайте, що від цього залежить спеціалізація медпрацівника та вид транспорту, який буде перевозити постраждалого.

При очевидних ушкодженнях опорно-рухового апарату та при інсультних станах ні в якому разі не робіть різких маніпуляцій та рухів відносно хворого. Ви можете зашкодити та ускладнити роботу медиків.

Часто в переходах між поверхами та у коридорі помешкання існує нагромадження предметів, які роблять неможливим безпечний прохід бригади з хворим на носилках або на інвалідному візку. Варто завчасно потурбуватись про забезпечення безперешкодного доступу фахівців до помешкання.

Рекомендовано відкласти усі нагальні справи та розмови, неприємні для хорого – емоційний стан у такій ситуації не меш важливий ніж фізичний. Знервованість та заклопотаність однозначно не посприяють полегшенню самопочуття.

І найважливіше, про що не слід забувати: першочергове завдання бригади медпрацівників -це поліпшення стану хворого у стислі строки. Зі свого боку чітко виконуйте рекомендації фахівців та за можливості надайте усе необхідне у дорогу: ковдру, подушку, особисті речі.

Злагоджена робота персоналу – запорука спокою рідних

Принцип нашого сервісу – упорядкована та якісна взаємодія робітників на всіх ланках процесу транспортування. Раціонально побудоване перевезення від компанії «Айболит» – гарантія того, що позаштатні ситуації не виникнуть.