Транспортування санітарним транспортом


Транспортування санітарним транспортом пацієнтів проводиться медичною компанією «Айболит» цілодобово на території України та за її межами. Для транспортування в лікувальні установи необхідна попередня домовленість із представниками даного лікувального закладу (прізвище, ім’я, по-батькові та номер телефону). Супроводжує пацієнта лікарська або фельдшерська бригада, яка готова надати необхідну медичну допомогу. Проводиться моніторинг основних життєвих показників, є необхідні засоби лікування.

Транспортування санітарним транспортом здійснюється як в лікувальні установи, так і додому. Машина швидкої допомоги вчасно приїде і в комфортних умовах довезе Вас до пункту призначення. Сьогодні медична компанія «Айболит» займає одне з лідируючих місць в ніші приватної швидкої допомоги в Україну, тому така послуга, як «транспортування санітарним транспортом» налагоджена високопрофесійно.

 
 
 

Ключові слова:
транспортування санітарним транспортом, транспортування санітарним транспортом швидко, транспортування санітарним транспортом недорого, транспортування санітарним транспортом Черкаси, транспортування санітарним транспортом Дніпропетровськ, транспортування санітарним Київ, транспортування санітарним транспортом Буковель, транспортування санітарним транспортом Крим, санітарний транспорт.