Контакт-центр цілодобово

Транспортування пацієнта

Травень, 30, 2012 Транспортування хворого

Необхідність в перевезенні пацієнтів виникає з різних причин. Але, якими б не бли передумови хвороби, необхідно створити такі умови, щоб транспортування хворого відбулось без додаткового травмування та з комфортом. Важкість захворювання – один із основних чинників, які впливають на організацію безпечної поїздки. Особливо уважно медики ставляться до перевезення тяжкохворих людей. Адже будь-які відхилення від норми можуть спровокувати рецидив хвороби та запустити незворотні процеси в організмі. Але ж транспортування, навпаки, покликане наблизити хворого до скорішого видужування чи успішної реабілітації! Саме тому до підготовки, та й до самого процесу перевезення необхідно поставитись з максимальною увагою.

Як правильно підготувати перевезти хворого?

Щоб транспортувати людину з численними травмами або з важким захворюванням, потрібно її попередньо до цього підготувати. Для початку варто стабілізувати стан, провести лікувальні процедури, зробити перев’язки при необхідності. Від грамотної організації перевезення хворого у більшості випадків залежить подальший прогноз та ефективність його лікування.

Підготовка до транспортування – один з найважливіших етапів, який включає певні організаційні та медичні заходи. Перед відправкою необхідно укомплектувати реанімобіль необхідним обладнанням:

  • Кардіомонітором;
  • Дефібрилятором;
  • Пульсоксиметром;
  • Інфузоматом;
  • Електрокардіографом;
  • Апаратом штучної вентиляції легень та ін..

Комплектація буде залежати від діагнозу пасажира, його стану та рекомендацій лікаря, який обов’язково має оглянути хворого безпосередньо перед транспортуванням. З урахуванням листка призначень формується і комплект медичних препаратів.

При наявності переломів різної складності слід обов’язково іммобілізувати пошкоджені ділянки тіла. Якщо мова йде про політравму, використовується весь комплекс необхідних іммобілізаційних засобів.

Безперервний моніторинг пацієнтів

Компанія «Айболит» допоможе транспортувати хворого навіть в найважчому стані у вказане місце швидко та обережно. Сучасні реанімаційні автомобілі, якісне медичне обладнання та професійний супровід – основні складові нашого успіху в такій нелегкій справі. Ось уже більш ніж 10 років ми здійснюємо санітарні перевезення на будь-які відстані, працюємо з пацієнтами у найважчих станах.

В кожному конкретному випадку підбираються лікарі певного профілю, які спостерігатимуть за роботою основних систем організму під час перевезення. Якщо стан людини погіршиться, то бригада медиків, яка супроводжує пацієнта, надасть допомогу будь-якого типу. Все необхідне для стабілізації стану завжди знаходиться під рукою. А наші обережні та досвідчені водії потурбуються про те, щоб дорога була максимально рівною.

Завдяки спеціальному надсучасному реанімаційному обладнанню, яким оснащений кожен автомобіль у нашому автопарку, медики рятують життя своїм пацієнтам. Своєчасно надана медична допомога – одна із найважливіших умов ефективного транспортування.

Транспортування пацієнта в спецавтомобілі можна в положенні сидячи, напівсидячи або лежачи на ношах. В останньому випадку людина може бути з піднятою головою або нижніми кінцівками – все залежить від типу її захворювання. Якщо потрібно перевезти хвору дитину будь-якого віку, від немовляти, до 14 років, то обов’язково при цьому повинні бути присутні її батьки.

Віддаючи перевагу компанії «Айболит», ви обираєте злагодженість і багаторічний досвід лікарської бригади та високоякісне медичне обслуговування. Ми ретельно стежимо за якістю послуг, які надаємо, аби з кожним днем покращувати медичне обслуговування наших клієнтів та наближати його до найвищого європейського рівня.